Strona główna O IFR Aktualności Wydarzenia Kolejna konferencja projektu Firmy Rodzinne w Warszawie

Kolejna konferencja projektu Firmy Rodzinne w Warszawie PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w spotkaniu promocyjnym programu Firmy Rodzinne organizowanego przez nasze stowarzyszenie wraz z PARP - tym razem spotykamy się w Warszawie na Smolnej.

Choć przedsiębiorstwa rodzinne odgrywają kluczową rolę w największych gospodarkach świata, w Polsce ta problematyka poruszana jest rzadko. Jeszcze rzadziej powstają szkolenia uwzględniające specyfikę rodzinnej przedsiębiorczości.

Projekt Firmy Rodzinne ma to zmienić – jest to program wsparcia adresowany do kadry menedżerskiej firm rodzinnych. Będzie on opierał się na uwzględnieniu problemów charakterystycznych dla tych przedsiębiorstw, w których ludzie żyją i pracują razem, połączeni więzami znacznie głębszymi niż zwyczajne relacje biznesowe.


Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w spotkaniu promocyjnym, podczas którego będzie można zapoznać się z podstawowymi celami i założeniami Programu. Będzie miało ono charakter seminaryjny i przewidziane jest jako przygotowanie do większej konferencji inicjującej, która odbędzie się w Warszawie 11 maja.

Program:

11.00 – 12.30 – O co chodzi w Projekcie Firmy Rodzinne? – Małgorzata Mączyńska, Agnieszka Szwejkowska, Karina Knyż-Grzywa

12.30 – 13.00 - Przerwa kawowa

13.00 – 13.30 – Ziemia, firma, rodzina, równowaga czy wyzysk – Jacek Bożek, lider Klubu Gaja

14.00 – 15.00 Dyskusja o idei Projektu – część warsztatowa - Jarosław Chołodecki

Pobierz zaproszenie do druku


Miejsce spotkania: ul. Smolna 14/6


Pokaż Smolna 14 na większej mapie

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem, wypełnij poniższy formularz:

 

 

 
RocketTheme Joomla Templates