Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Akademia golfa

9 sierpnia 2018 godz.11:00-15:30

Akademia golfa dla firm rodzinnych i spotkanie merytoryczne w jednym!

Obecnie w gospodarce bardzo dużo się dzieje – pierwsze symptomy spowolnienia gospodarczego w Polsce, drastyczne wzrost kosztów pracy, zmian przepisów prawnych, słaba sytuacja na giełdzie, groźba światowej wojny celnej itd. Jako przedsiębiorca MUSISZ orientować się w tych zjawiskach. Dlatego też właśnie o prognozach ekonomicznych, analizie sytuacji w Polsce i na świecie oraz jej wpływie na rozwój naszych firm będziemy rozmawiać na najbliższym spotkaniu dla rodzinnych przedsiębiorców. Powiążemy to również z kluczowym warunkiem bezpiecznego funkcjonowania naszych firm, czyli z kwestią płynności finansowej. Jak wykorzystać obecną sytuację gospodarczą i jak inwestować skutecznie, by móc zabezpieczyć płynność swojej firmy w dłuższym i krótszym okresie?

W tym celu na najbliższe spotkanie zaprosiliśmy p. Adama Lipkę-Bebeniec – eksperta z Union Investment TFI S.A. (naszego partnera strategicznego), który zgodził się podzielić wiedzą i doświadczeniem, a także odpowiedzieć nam na powyższe pytania.

Poza dużą dawką wiedzy czeka Ciebie prawdziwa gratka! Akademia golfa dla firm rodzinnych! Już na początku spotkania poznasz etykietę oraz podstawowe zasady gry w ten najpopularniejszy w świecie biznesu sport. Następnie z profesjonalnym sprzętem przejdziemy na pole, gdzie będziesz miał okazję pod okiem i z instruktażem trenera spróbować swoich sił. Kto wie? Może zrodzi się z tego jakaś nowa pasja albo odkryjemy w Bydgoszczy nowego Tigera Woodsa? A na koniec niespodzianka – rozegramy konkurs golfowy dla uczestników!

Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń, otwarta i przyjazna atmosfera w towarzystwie innych rodzinnych przedsiębiorców gwarantowana!

REJESTRACJA

Koszt: bezpłatne – w ramach cyklu spotkań dla firm rodzinnych, w których uczymy się jak prowadzić lepszy biznes rodzinny, poznajemy się wzajemnie i wymieniamy doświadczeniami.

Uczestnicy: Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla firm rodzinnych – dla ich właścicieli, sukcesorów oraz członków rodziny właścicielskiej (firma rodzinna to biznes, w którym pracuje co najmniej 2 członków rodziny i jednocześnie ta rodzina posiada w niej większość udziałów lub jest firmą przejętą przez kolejne pokolenie biznesowe).

Organizatorzy:  Kujawsko-Pomorskie Firmy RodzinneDarpol sp. z o.o. sp.k., Bydgoski Klub Golfowy

Partnerzy: Union Investment TFI S.A., Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Uwaga! Członkowie stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych mają możliwość podczas spotkania bezpłatnie wystawić swój roll-up reklamowy. Te osoby prosimy o przybycie min. 10 minut wcześniej.

* Zastrzegamy sobie prawo do odwołania spotkania w przypadku złej pogody (wydarzenie plenerowe).

Szczegóły

Data:
9 sierpnia 2018
Czas:
11:00-15:30
Wydarzenie Category:

Organizator

IFR Koło Kujawsko-Pomorskie
Email:
kujawskopomorskie@firmyrodzinne.pl

Miejsce

Bydgoski Klub Golfowy
ul. Konna 85 (Myślęcinek)
Bydgoszcz, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
bkg.bydgoszcz.pl