Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gala Finałowa MPR2018

Marzec 28 godz.15:00-19:00

Już niebawem poznamy wyniki 14. edycji Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Na styczniowym posiedzeniu Kapituły Konkursu wybrano tegorocznych zwycięzców, którzy otrzymają prestiżowe wyróżnienia oraz nagrody finansowe. Uroczysta Gala Finałowa Konkursu, podczas której zostaną nagrodzeni czołowi polscy mikroprzedsiębiorcy, odbędzie się 28 marca 2019 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Poznamy głównego laureata Konkursu oraz zwycięzców w czterech kategoriach (Start, Progres, Młody Biznes i Senior). Konkurs realizowany jest pod patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

W imieniu Prezes Incjatywy Firm Rodzinnych Ewy Sobkiewicz serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego Stowarzyszenia do udział w Gali Finałowej Konkursu.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 22 marca 2019 r. poprzez poniższy formularz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku jest organizowany cyklicznie od 2005 roku, a drugi rok z rzędu jego operatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku realizowany jest w partnerstwie z Citi Handlowy (partner strategiczny), Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy (partner merytoryczny) oraz finansowany ze środków Citi Foundation. Konkurs wspiera także Koalicja na rzecz mikroprzedsiębiorczości w skład której wchodzą renomowane instytucje i organizacje biznesowe. W celu wyłonienia zwycięzców powołano Kapitułę Konkursu, członkami której są znani polscy eksperci i przedsiębiorcy.

Szczegóły na stronie: www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

Szczegóły

Data:
Marzec 28
Czas:
15:00-19:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl

Miejsce

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
ul. Książęca 4
Warszawa, 00-498 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 628 32 32
Strona internetowa:
http://www.gpw.pl/