Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kawa z prawem pracy

4 października 2017 godz.10:00-12:30

Począwszy od jesieni zapraszamy Państwa na cykl seminariów merytorycznych „Kawa z prawem pracy” dotyczących różnych aspektów stosowania regulacji prawa pracy. W trakcie naszych spotkań będziemy starali się wyjaśnić nurtujące Państwa zagadnienia odwołując się do praktyki i doświadczenia.

Program pierwszego spotkania jest następujący:

  1. Zrozumieć system ubezpieczeń społecznych – vademecum informacji o przebiegu kontroli pracowników ZUS i wynikających stąd konsekwencjach, oskładkowywanie umów – analiza przykładów z praktyki Kancelarii.
  2. Przebieg kontroli inspektora pracy – analiza ryzyk związanych z wizytą inspektora pracy u pracodawcy – analiza przypadków.
  3. Rozwiązywanie umów o pracę – jak rozstać się z pracownikiem nie popełniając błędów i nie przegrywać w sądzie pracy– rekomendacje Kancelarii.
  4. Elastyczne zasady gospodarowania czasem pracy – system zadaniowy a nadgodziny – gdzie i jak stosować?

Moderatorami dyskusji z Państwem będą uznani i cenieni praktycy prawa pracy mec. Waldemar Gujski, mec. Dawid Zdebiak, mec. Bartłomiej Jędrzejak, mec. Waldemar Urbanowicz oraz współpracujący z Kancelarią mec. Piotr Wojciechowski.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa uczestnictwa drogą e-mail do dnia 28 września 2017 r.

Szczegóły

Data:
4 października 2017
Czas:
10:00-12:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Zebra Tower
Mokotowska 1
Warszawa, Polska
+ Google Map

Organizator

Kancelaria Gujski Zdebiak
Telefon:
22 827 01 66
Email:
kancelaria@gujskizdebiak.pl
Strona internetowa:
gujskizdebiak.pl