Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja EKON 2018

21 września 2018-22 września 2018

 

Z przyjemnością przekazujemy Wam zaproszenie na zbliżające się ciekawe wydarzenie – II Międzynarodową Eko-Konferencję EKON 2018 „CIRCULAR ECONOMY – THE ECONOMY OF THE FUTURE”, organizatorem której są zaprzyjaźnione organizacje Fundacja EKON oraz Fundacja Pozytywnie Nakręceni Kulturą wraz z Partnerami. Wydarzenie odbędzie się w dn.21-22 września 2018 r. w Wadowicach.

 

Temat wydarzenia omówi ok. 17 wykładowców z różnych dziedzin, a wśród uczestników spodziewamy się ponad 100 Prezesów/Dyrektorów renomowanych firm oraz przedstawicieli samorządów, jednostek centralnych, jak i wybitnych praktyków zarządzania i marketingu.

Organizowane wydarzenie ma na celu przybliżenie przedsiębiorcy (właścicielowi firmy) tematykę związaną z „Circular Economy” – pokazując, jak dostosować firmę do tego globalnego trendu, nie tylko zachowując, ale i zwiększając jej konkurencyjność.

Konferencja nie tylko będzie dawała możliwość poszerzania swojej wiedzy, ale też stanie się miejscem wymiany już istniejących doświadczeń w obszarze „Circular Economy” i będzie stanowiła platformę budowania relacji pomiędzy uczestnikami. W tym ostatnim aspekcie na pewno pomoże wysoki poziom atrakcji dla ducha, ciała i „ucha” – Gwiazda Wieczoru, którą będzie jeden z najlepszych polskich pianistów, satyryk: Waldemar Malicki.

REJESTRACJA
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: www.fundacja-ekon.pl lub kontaktując się z Biurem Organizacyjnym: p. Magdaleną Oleszko lub p. Sebastianem Hauke: konferencja@fundacja-ekon.pl lub telefonicznie: +48 32 725 49 24
Z listą prelegentów można zapoznać się pod linkiem: lista prelegentów
.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Start:
21 września 2018
Koniec:
22 września 2018
Wydarzenie Category:

Organizator

Fundacja EKON
Telefon:
+48 606 932 460
Email:
konferencja@fundacja-ekon.pl
Strona internetowa:
www.fundacja-ekon.pl

Miejsce

Młyn Jacka Hotel & SPA
Jaroszowice 234
Wadowice, 34-100 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
hotelmj.pl