Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

LCK: Seminarium Gdynia

Styczeń 31 godz.09:00-17:00

GDYNIA DLA FIRM RODZINNYCH

We współpracy z Miastem Gdynia już 31 stycznia spotykamy się z przedsiębiorcami rodzinnymi na Seminarium #1 na temat: Praktycznego podejścia do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego: sukcesja, zarządzanie, polityka miasta.

Dla kogo, gdzie i kiedy?

Spotkanie adresowane jest do zakwalifikowanych do Projektu przedsiębiorców prowadzących swój biznes rodzinny w Gdyni. Zaczynamy o 9:00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30 poranną kawą biznesu rodzinnego z Animatorem Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Gdyni oraz ekspertami Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związku Miast Polskich. Będzie to okazja do zapoznania się i rozmowy z osobami prowadzącymi Projekt.

O godzinie 10:00 Pani Wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała otworzy cykl prezentacji oraz zaprosi do udziału w dyskusji.

Po lunchu do przedsiębiorców dołączą o godz. 13.00 przedstawiciele otoczenia biznesu: z instytucji współodpowiedzialnych za tworzenie odpowiedniego klimatu dla przedsiębiorczości rodzinnej. Celem tej części będzie panel dyskusyjny kreślący kierunki niezbędnych działań dla stworzenia najlepszych warunków rozwoju dla firm rodzinnych w Gdyni.

Szczegóły i rejestracja

Pełen program Seminarium #1 [PDF] Pobierz

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmuje się Animator Lokalny Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Gdyni – pani Magdalena Urban

E-mail: lck-gdynia@firmyrodzinne.eu
Telefon: 887 448 873
Więcej informacji o projekcie

 


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

Szczegóły

Data:
Styczeń 31
Czas:
09:00-17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
firmyrodzinne.eu

Organizator

LCK Gdynia
Telefon:
+48 887448873
Email:
lck-gdynia@firmyrodzinne.eu
Strona internetowa:
firmyrodzinne.eu

Miejsce

Gdynia InfoBox
ul. Świętojańska 30
Gdynia, 81-372 Polska
+ Google Map