Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Międzynarodowe Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej

20 kwietnia 2018

Międzynarodowe Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej – kolejne ciekawe wydarzenie z zakresu przedsiębiorczości rodzinnej.

II edycja Forum jest kontynuacja zapoczątkowanego w 2016 roku międzynarodowego wydarzenia, które traktuje o specyfice rodzinnego biznesu. Pierwsza edycja nastawiona była na omówienie kluczowych zagadnień związanych z działaniem firm rodzinnych w Polsce, w tym przedstawiała wyniki badań, specyfikę finansową, a także charakterystykę prowadzenia oraz przejmowania biznesu, czy też kapitału wyróżniającego firmy rodzinne na tle innych przedsiębiorstw. Druga edycja Forum skupia się wokół funkcjonowania przedsiębiorstw w polskiej rzeczywistości ze szczególnym uwzględnieniem otoczenia urzędniczego, relacji przedsiębiorców z urzędnikami oraz kierunków działań. Hasło tegorocznej edycji: „Poprawa relacji przedsiębiorców z urzędnikami szansą rozwoju firm rodzinnych„.

Organizatorami wydarzenia są:

Z przyjemnością informujemy, że w wydarzeniu weźmie udział członek zarządu naszego stowarzyszenia – mecenas Adam Krause. W trakcie Forum mecenas Krause będzie uczestniczyć w panelu dyskusyjnym „Propozycje zmian w prawie i relacjach pomiędzy przedsiębiorcami i organami kontroli„. Wśród panelistów i gości specjalnych Forum będzie można usłyszeć przedstawicieli Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów oraz kilku posłów Sejmu RP. Organizatorzy zapowiadają również wystąpienie premiera RP – Mateusza Morawieckiego.

Szczegóły i rejestracja:
forumbiznesowe.uksw.edu.pl facebook.com/forumbiznesowe

Szczegóły

Data:
20 kwietnia 2018
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
forumbiznesowe.uksw.edu.pl

Organizator

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Telefon:
22 561 88 00
Strona internetowa:
www.uksw.edu.pl

Miejsce

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Wiejska 4/6/8
Warszawa, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
sejm.gov.pl