Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Walne Zgromadzenie 2018

Czerwiec 20 godz.09:00-12:00

Jak zapewne wiecie regularnie organizujemy Walne Zebrania Członków IFR, podczas których wspólnie dyskutujemy o działalności Stowarzyszenia, kierunkach jego rozwoju oraz nowych inicjatywach i pomysłach. Oprócz tego, zebrania te pełnią również zasadniczą funkcje organizacyjną, gdyż wybieramy na kolejne dwa lata Zarząd oraz inne organy Stowarzyszenia.

Ten rok nie będzie wyjątkiem, dlatego już dziś chcemy Was poinformować i serdecznie zaprosić na tegoroczne Walne Zebranie Członków IFR, które odbędzie się w dn. 20 czerwca 2018 r. w Warszawie w Centrum Giełdowym S.A. przy ul. Książęcej 4 w sali Imperium. Zebranie rozpocznie się o godz. 9:00 w pierwszym terminie oraz o 9:30 w drugim. O szczegółowym programie obrad będziemy informować wkrótce. Jednak już dzisiaj prosimy o rezerwacje terminu w Państwa kalendarzach!

Przypominamy, że w tym roku kończy się dwuletnia kadencja obecnego Zarządu Stowarzyszenia, w związku z czym odbędą się wybory nowego Zarządu, a także innych organów takich jak Sąd Koleżeński oraz Komisja Rewizyjna. W ramach podsumowania swojej pracy, obecny Zarząd przedstawi sprawozdanie z dwóch lat działalności, zademonstruje efekty swojej pracy, główne osiągnięcia oraz zrealizowane projekty i inicjatywy. Oprócz tego podczas zebrania planujemy przedstawienie i przyjęcie zmian do Statutu Stowarzyszenia, skierowanych na usprawnienie funkcjonowania naszej organizacji. Biorąc pod uwagę wyżej powiedziane, jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w zebraniu. Jest to szczególnie istotna kwestia dla sprawnego funkcjonowania naszego Stowarzyszenia.


W razie braku możliwości obecności na tegorocznym Walnym Zebraniu Członków IFR, przypominamy o możliwości przekazania pełnomocnictwa dla zaprzyjaźnionego Wam dla Członka IFR, który w Waszym imieniu będzie mógł brać udział w głosowaniach. Wzór pełnomocnictwa do pobrania w PDF zamieszczamy poniżej.

Informujemy także, że każdy Członek Stowarzyszenia ma prawo startować w wyborach do władz IFR. Wkrótce będziemy informować i możliwości zgłoszenia swojej kandydatury poprzez formularz online. Oczywiście podczas Walnego również będzie możliwość zgłoszenia się oraz przedstawienia pomysłów i planów działalności na rzecz środowiska firm rodzinnych w Polsce. Serdecznie zachęcamy do aplikowania!

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z Biurem: sekretariat@firmyrodzinne.pl

Dokumenty do pobrania
Pełnomocnictwo LINK

Szczegóły

Data:
Czerwiec 20
Czas:
09:00-12:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
http://firmyrodzinne.pl/

Miejsce

Centrum Giełdowe S.A.
ul. Książęca 4
Warszawa, 00-498 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
cgsa.com.pl