Projekt „Przez sukcesję z Przewodnikiem”

Drodzy Rodzinni,

W imieniu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz naszych partnerów z firmy PM Doradztwo Gospodarcze przekazujemy informacje odnośnie projektu „Przez Sukcesję z Przewodnikiem”. Celem głównym projektu jest wsparcie we wdrażaniu profesjonalnych rozwiązań sukcesyjnych w firmach rodzinnych, z sektora MŚP, poprzez doradztwo i szkolenia w obszarze sukcesji.

Projekt „Przez sukcesję z Przewodnikiem” skierowany jest do właścicieli firm rodzinnych, którzy prowadzą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Zadaniem doradców sukcesyjnych jest zdiagnozowanie sytuacji w firmie oraz wskazanie potencjalnych zagrożeń i szans w procesie sukcesyjnym. Wsparcie ekspertów pozwoli na obiektywny ogląd poziomu profesjonalizacji firmy i jej gotowość do sukcesji w poszczególnych obszarach. Dzięki temu, przy współpracy z właścicielami firm, będzie możliwe opracowanie indywidualnego planu sukcesyjnego.

W załącznikach udostępniamy folder informacyjny, schemat rozliczenia oraz regulamin rekrutacji udziału w projekcie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Panią Zuzanną Dziadowiec pod tel. 12 395 47 57 lub mailowo zuzanna.dziadowiec@pmdg.pl. Zapraszam również do odwiedzenia strony www.sukcesja.org.

Folder „Przez sukcesję z przewodnikiem” Pobierz
Schemat rozliczenia projektu Pobierz
Regulamin rekrutacji do projektu Pobierz
Zaproszenie „Przez sukcesję z przewodnikiem” Pobierz

Projekt w ponad 87% współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 i trwa do 30.06.2023 r. Udział własny beneficjenta w finansowaniu usług doradczych wynosi 2100 zł netto. Łączna wartość projektu, na którą składa się ponad 86 godzin doradczych z zakresu prawa, finansów, organizacji oraz psychologii wynosi 16 705,69 zł netto.