Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium LCK #12

18 marca g. 11:00 - 12:30

 

W ten trudny dla wszystkich czas powinniśmy pamiętać o samoedukacji i wymianie wiedzy. Razem zawsze łatwiej podołać wyzwaniom stojącym przed nami. Właśnie dlatego kolejne #12 webinarium w ramach projektu LCK będzie poświęcone prowadzeniu biznesu w tym kryzysowym okresie. Już w najbliższą środę 18 marca o godz. 11.00-12:30, nasz ekspert – radca prawny i członek zarządu IFR – Dawid Rejmer opowie, jak przygotować firmę rodzinną do pandemii koronawirusa. Podczas webinarium dowiemy się:

  • Co wolno a czego nie wolno pracownikowi i pracodawcy?
  • Co zrobić, żeby przygotować swój biznes i swoją rodzinę na kwarantannę właściciela / zarządu?
  • Jak Państwo i Samorząd może pomóc przedsiębiorcom?

Ekspert: Dawid Rejmer – Radca prawny specjalizujący się w sukcesji biznesu oraz prawie handlowym. Sukcesor w firmie doradczej Kancelaria Finansowa LEX. Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie wykłada obecnie na studiach podyplomowych. Członek ACCA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Lider wielu międzynarodowych i krajowych projektów mających na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań prawno-finansowych. Członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Zapraszamy na niezwykle ciekawy i dynamiczny webinarium dedykowanym wszystkim prowadzącym biznes rodzinny!

Dodatkowo w piątek 20 marca, także o godz. 11:00, planujemy kolejne webinarium poświęcone tematyce koronawirusa a działalności firm rodzinnych, które dotyczyć będzie księgowości i ubezpieczeń w kontekście ograniczeń jakie niesie za sobą pandemia.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

Szczegóły

Data:
18 marca
Czas:
11:00 - 12:30
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl