skuteczylider-mf

IV Edycja Programu FBA

Jest to semestralne studium w trybie weekendowym dla właścicieli i kadry zarządzającej firm z sektora MŚP. Program zawiera wiedzę uwzględniającą specyfikę małych firm, przekazaną przez ekspertów i praktyków zajmujących się naukowo i zawodowo zarządzaniem oraz finansami małego biznesu.

Koszt udziału w programie to 5900 zł.

Zapraszamy także na spotkanie informacyjne połączone z wykładem otwartym prof. Olafa Żylicza, które odbędzie się 29.09.2015 r. o godz. 18:00 w Szkole Biznesu PW (ul. Koszykowa 79 w Warszawie).

Tematem spotkania będzie: „Od diagnozy po szkolenie, mentoring i coaching – różne formy rozwoju osobistego menedżera małej firmy”.

O programie

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych jako partner strategiczny Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej zorganizowało semestralny program “FBA: Skuteczny lider małej firmy”.

FBA – Skuteczny Lider Małej Firmy (Family Business Academy) to jednosemestralne studium podyplomowe w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości, adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej sektora MŚP. Zajęcia (94 godziny) realizowane są w języku polskim w sesjach od piątku do soboty.

Celem programu FBA Skuteczny Lider Małej Firmy jest rozwój umiejętności menadżerskich osób zarządzających małymi firmami. Program zawiera wiedzę uwzględniającą specyfikę firm z sektora MŚP przekazaną przez ekspertów i praktyków. Szczególny nacisk kładziemy na strategiczne planowanie i rozwój umiejętności osobistych. Ważne jest również działanie networkingowe– dajemy uczestnikom szansę nawiązania wartościowych znajomości i skorzystania z platformy wymiany doświadczeń z absolwentami poprzednich edycji FBA jak również studiów MBA Szkoły. Program realizowany jest w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, która od ponad 20 lat kształci menadżerów we współpracy z renomowanymi szkołami europejskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH Bergen. Partnerami strategicznymi projektu są: Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Konfederacja Lewiatan.

4 lipca 2014 w Szkole Biznesu PW odbyła się Konferencja “Czas na firmy rodzinne” podsumowująca I edycję programu FBA Mazowiecka Akademia Firm Rodzinnych. W programie między innymi wykład p. Józefa Wancera pt. “Skuteczne przywództwo”, a także prof. Witolda Orłowskiego pt. “Warunki dla prowadzenia firm rodzinnych w Polsce. perspektywa najbliższych lat”.

Broszura w formacie PDF do POBRANIA