Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium LCK #5

21 stycznia g. 11:00 - 12:30

 

Serdecznie zapraszamy na #5 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat: Outsourcing, leasing pracowników – narzędzie procesu czy ostateczne rozwiązanie?
  • Termin: 21 stycznia 2020 roku o godz. 11:00-12:30

Problem z pozyskiwaniem pracowników to obecnie jedna z głównych barier prowadzenia działalności, z którym stykają się zarówno firmy duże, jak i małe. Niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z istnienia narzędzia, które pozwala w szybki sposób chwilowe problemy kadrowe rozwiązać. W trakcie webinarium będzie można dowiedzieć się czym jest oraz jak działa leasing pracowniczy. Ekspert opowie o zaletach związanych z wypożyczeniem pracowników oraz sytuacjach kiedy warto z niego skorzystać. Ważnym tematem będzie kwestia tego o czym należy pamiętać decydując się na wspomnianą formę pozyskiwania pracowników.

Prowadzący: Marcin Samczuk – Absolwent Marketingu i Zarządzania w Warszawie na uczelni WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. Od 2002 r. Dyrektor Handlowy, posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu długofalowymi relacjami z kluczowymi klientami mi. PKN Orlen, Lotos, Continental, ReckitBenkiser, Unilever, Nestle. W latach 2012 – 2018 Dyrektor Zarządzający w grupie AD gdzie zajmował się zarządzaniem produkcją oraz działem handlowym TOP 20 w Polsce. Od 2019 r. Dyrektor ds. Rozwoju w Pro-result Sp. z o.o. – outsourcing i leasing pracowników.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

Szczegóły

Data:
21 stycznia
Czas:
11:00 - 12:30
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl