- To wydarzenie minęło.
Cyberbezpieczeństwo – perspektywa dla Zarządzających
30 października 2023 g. 10:00 - 11:00
W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie, cyberbezpieczeństwo stało się kwestią kluczową, szczególnie w kontekście rosnących zagrożeń, postępującej cyfryzacji i nowych regulacji, takich jak Akt o Odporności Cybernetycznej (CRA), czy NIS2.
Podczas naszego webinarium omówimy:
- Dlaczego cyberbezpieczeństwo jest rosnącym wyzwaniem dla firm, przedstawimy rosnące zagrożenia i konsekwencje cyfryzacji i wskażemy nowe regulacje, które przynoszą nowe formalne wymagania
- Przedstawimy perspektywę cyberbezpieczeństwa dla Zarządzających, omawiając integrację cyberbezpieczeństwa w całej infrastrukturze firmy, cyberbezpieczeństwo w łańcuchu dostaw i integrację wymagań cyberbezpieczeństwa w funkcje zarządcze.
- Wskażemy narzędzia przydatne dla przygotowania współpracy pomiędzy funkcjami cyberbezpieczeństwa a zarządzającymi w celu przygotowania procesów zarządczych uwzględniających wymagania cyberbezpieczeństwa i narzędzia do wdrożenia skutecznego programu cyberbezpieczeństwa.
Nasza prezentacja będzie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących zabezpieczania swojej firmy przed cyberzagrożeniami.
Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 30 października 2023 roku w godz. 10:00 – 11:00. W spotkaniu udział wezmą: Tomasz Klekowski (Doradca zarządów w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, gospodarki i społeczeństwa, Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo) oraz prezes małopolskiego oddziału IFR Rafał Kunaszyk (Eurokreator S.C.) jako moderator.
WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM |
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF] |
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu ekspertów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.
Do usłyszenia!
PROWADZĄCY |
Tomasz Klekowski – Jest twórcą studiów Biznes.AI prowadzonych na Akademii Leona Koźmińskiego. Działa na rzecz gospodarki będąc Członkiem Rady Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Wspiera Konfederację Lewiatan, Sektorowe Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo oraz Informatyka, jest Ambasadorem i Członkiem Kolegium projektu PoLAND of IT Masters oraz Członkiem Rady Programowej Konkursu Fabryka Przyszłości. Uczestniczy w pracach GRAI (Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji) jako lider jednej z podgrup. Współpracuje z think tankami w Polsce i zagranicą, jest Partnerem Think-Tank.pl oraz jednym z założycieli międzynarodowej społeczności Intelligent Leadership Hub. Został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, jako jedna z osób o największym wpływie na rozwój kompetencji cyfrowych w Polsce. Autor raportów i artykułów, wykładowca, prelegent i mentor. Wspiera startupy i fundusze VC. Odpowiadał za rozwój rynku Data Center i Internetu Rzeczy w regionie EMEA w firmie Intel, kierując pracami zespołów zajmujących się między innymi: sztuczną inteligencją, analityką danych, chmurą oraz cyberbezpieczeństwem. Kierował przez wiele lat organizacją Intela w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz INSEAD.
Rafał Kunaszyk – Prezes oddziału małopolskiego Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Współwłaściciel firm rodzinnych Eurokreator s.c. i Eurokreator T&C, Przewodniczący Komisji Kompetencyjnej Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, ekspert ds. edukacji, rynku pracy, trener i doradca zarządzania, zajmuje się rozwojem kompetencji i kwalifikacji. Trener w zakresie komunikacji, kreatywności, partnerstw, rozwoju projektów innowacyjnych, współpracy biznes-nauka, członek Rady Fundatorów i Rady Programowej Klastra Life-Science, ekspert Fundacji Platforma Przemysłów Przyszłości.