Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Finansowanie poprzez rynek kapitałowy

10 marca g. 11:00 - 12:30


Serdecznie zapraszamy na webinarium IFR organizowane wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, które odbędzie się w dniu 10 marca 2022 roku w godz. 11:00-12:30.

Wydarzenie poprowadzą: Dariusz Mejszutowicz – Wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Patrycja Gorczyca – Relationship Manager w Dziale Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Spotkanie moderować będzie Agata Hagno – członek zarządu IFR, prezes DPM Doradztwo Personalne.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną główne założenia związane z emisją akcji i obligacji na rynku publicznym przez spółkę rodzinną. Doświadczeni eksperci opowiedzą o możliwościach rozwoju firm rodzinnych poprzez rynek kapitałowy, zarówno o finansowaniu akcyjnym jak i dłużnym. Zwrócą uwagę na korzyści tego rodzaju finansowania oraz przybliżą cały proces emisji akcji i obligacji.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

 

PROWADZĄCY

Dariusz Mejszutowicz – Wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Na rynku kapitałowym od 1998 roku. Pracował m.in. w DMAIG, DM PKO BP, Pioneer PDM, Fortis Securities, LG Petro Bank, BDM, Nordea Bank Polska, DM BZ WBK, BondSpot. Głównymi obszarami aktywności w tych instytucjach był rynek wtórny papierów wartościowych oraz emisje obligacji bankowych, samorządowych oraz korporacyjnych na rynku pierwotnym. Od października 2015 r. zatrudniony na Giełdzie Papierów Wartościowych i odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych emitentów na rynki prowadzone przez GPW w tym na rynek obligacji Catalyst oraz za utrzymanie relacji z obecnymi emitentami.

Patrycja Gorczyca – Relationship Manager w Dziale Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Z rynkiem kapitałowym związana od 2001 roku. Pracowała miedzy innymi w Raiffeisen Bank Polska, Banku BPH oraz Banku BGŻ. Na Giełdzie Papierów Wartościowych odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych emitentów oraz Akademię GPW Growth (www.gpwgrowth.pl).

Szczegóły

Data:
10 marca
Godzina:
11:00 - 12:30
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Adres e-mail:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Witryna internetowa:
firmyrodzinne.pl