Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gospodarka Obiegu Zamkniętego

31 maja 2023 g. 10:00 - 14:00


W imieniu Organizatora – Województwo Małopolskie zapraszamy na pierwszą z cyklu konferencji regionalnych z cyklu Innowacyjna Małopolska.

Już 31 maja 2023 roku w godz. 10:00-14:00 w formie hybrydowej (stacjonarnie i online), rozpoczyna się cykl rozmów o innowacjach w Gospodarce Obiegu Zamkniętego. Część stacjonarna odbędzie się w pełnym historii Pałacu GOETZ (ul. Barona Jana Gotza 6, Brzesko). Nie zabraknie tam ważnej kwestii sukcesji i panelu z udziałem Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, w którym wystąpi Tomasz Budziak (wiceprezes IFR).

Podczas konferencji poruszone będą także najistotniejsze tematy z zakresu gospodarki cyrkularnej. Będzie to okazja do dyskusji wśród lokalnych przedsiębiorców i samorządowców z udziałem najważniejszych polskich i małopolskich instytucji mających zasadnicze znaczenie dla omawianych zagadnień.

Konferencja składać się będzie z trzech głównych części pokazujących wieloaspektowo szanse i znaczenie Gospodarki Obiegu Zamkniętego:

  • Pierwsza część będzie miała charakter dyskusji panelowej poświęconej wymianie doświadczeń, informacji i wiedzy na temat najlepszych praktyk z zakresu GOZ. Zastanowimy się jak dzięki innowacyjnemu podejściu modyfikować praktyki przedsiębiorców i nawyki konsumentów, aby skutecznie domykać obieg surowców, jak znajdować powiązania gospodarcze, aby to co dla jednego przedsiębiorstwa było odpadem, dla innego stawało się wartościowym surowcem i źródłem zysku.
  • Druga część wydarzenia dotyczyć będzie tematyki sukcesji w firmach rodzinnych. Podczas eksperckiej rozmowy udział wezmą Tomasz Budziak – Wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Marek Rzepka – Założyciel i prezes zarządu Polmark Sp. z o.o., który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie przekazania sterów firmy młodszemu pokoleniu. Z rozmowy dowiemy się w jaki sposób można sprawnie i skutecznie przekazać swój biznes kolejnemu pokoleniu lub odpowiedniej osobie, zapewniając mu trwałość, sukces i przyszłość. Przekazanie biznesu to z jednej strony szereg aspektów finansowych i formalnych – niedawno uchwalona Ustawa o fundacji rodzinnej dała w tym obszarze nowe możliwości. Z drugiej strony sukcesja to także proces głęboko zakorzeniony w sferze emocji, dziedzictwa i odpowiedzialności.
  • Trzecią częścią konferencji będzie wystąpienie eksperckie Michała Warzała – Specjalisty ds. Funduszy Europejskich, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, który opowie o Funduszach Europejskich dla Małopolski w perspektywie 2021 – 2027, w kontekście wsparcia przedsiębiorczości w zakresie GOZ.

Dodatkowo dla uczesników organizator zapowiada szereg atrakcji, jak np. zwiedzanie Browaru Okocim (ok. 1,5h dla uczestników stacjonarnych). Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować! Więcej informacji…

Serdecznie zapraszamy!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szczegóły

Data:
31 maja 2023
Godzina:
10:00 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Telefon:
12 63 03 474
Adres e-mail:
mfi@umwm.malopolska.pl
Witryna internetowa:
www.malopolska.pl

Miejsce wydarzenia

Pałac GOETZ
Barona Jana Gotza 6
Brzesko, 32-800
+ Google Map
Telefon:
14 686 56 00
Witryna internetowa:
palacgoetz.pl