Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

III Kongres Firm Rodzinnych

20 czerwca


W imieniu naszego partnera strategicznego – Kancelarii Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych – przekazujemy zaproszenie na III Kongres Firm Rodzinnych Forbesa. Będzie to spotkanie polskich przedsiębiorców prywatnych, reprezentujących firmy rodzinne, które odbędzie się 20 czerwca 2022 roku w Sheraton Grand Warsaw (ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa).

Kongres to okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o doświadczenia, przykłady i strategie wdrożone oraz stosowane w Polsce i za granicą, a także, by spotykać się z najlepszymi z najlepszych w świecie Firm Rodzinnych.

 

REJESTRACJA

 

Czasy pandemii i niepokojące wieści z zagranicy pokazują, jak ważna jest wspólnota, zaufanie i wsparcie. Tak jest też w biznesie i szczególną pozycję zajmują w nim firmy rodzinne. Prowadzenie i rozwijanie takich spółek wymaga wyjątkowych umiejętności, a transformacja, sukcesja czy restrukturyzacja przebiega inaczej niż w innych firmach.

Podczas Kongresu, w jednym z paneli udział weźmie Piotr Grabowski – radca prawny i wspólnik zarządzający GWLAW, który wraz z pozostałymi rozmówcami podejmie temat prawnych barier w rozwoju firm rodzinnych w dyskusji nt. „Rodzinny Ład. Czy otoczenie prawne sprzyja rozwijaniu firm rodzinnych?”

Zwieńczeniem konferencji będzie Gala rozdania nagród dla Firm Rodzinnych w trzech kategoriach:

  • Rodzinny Ambasador Roku
  • Rodzinny Filantrop Roku
  • Nagroda główna Firma Rodzinna Roku Magazynu Forbes

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rejestracja i potwierdzenie zgłoszenia od organizatora. Zapraszamy! Przedstawiciele IFR również wezmą udział w wydarzeniu. Więcej informacji pod tym adresem.

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Forbes
Telefon:
662 169 820
Witryna internetowa:
forbes.pl

Miejsce wydarzenia

Sheraton Grand Warsaw
Bolesława Prusa 2
Warszawa, 00-493
+ Google Map
Telefon:
22 450 60 00
Witryna internetowa:
sheratonwarsaw.pl