Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Invest Cuffs 2024

5 kwietnia - 6 kwietnia


Zapraszamy na stoisko Inicjatywy Firm Rodzinnych podczas jubileuszowej edycji Invest Cuffs. Konferencja Invest Cuffs 2024 to 2 dni pełne wykładów, debat, prelekcji, spotkań i prezentacji, w tym strumienie tematyczne zawierające wszystkie wiodące klasy aktywów inwestycyjnych – akcje, waluty, surowce, nieruchomości, inwestycje alternatywne, startupy, kryptoaktywa i sztuka.

Czym jest Invest Cuffs? To doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

W trakcie tegorocznej edycji odbędzie sie także głosowanie na najlepsza firmę branży inwestycyjnej w 21 kategoriach. Więcej…

 


REJESTRACJA
AGENDA

Szczegóły

Początek:
5 kwietnia
Koniec:
6 kwietnia
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Centrum Kongresowe ICE
Marii Konopnickiej 17
Kraków, 30-302
+ Google Map
Telefon:
12 354 23 00
Witryna internetowa:
icekrakow.pl