Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kongres Firm Rodzinnych 2023

6 czerwca 2023 g. 10:00 - 17:00


Kolejna edycja Kongresu Firm Rodzinnych odbędzie 6 czerwca 2023 roku we Wrocławiu. To już szóste spotkanie firm rodzinnych i właścicielskich. Hasło tegorocznej edycji to „Znaleźć energię”. Partnerem instytucjonalnym wydarzenia zostali nasi przyjaciele ze Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Będziemy zachęcać do wspólnego poszukiwania nowej energii – poprzez inspiracje, przykłady, nowe rozwiązania technologiczne, organizacyjne i finansowe. W haśle tym mieści się również poszukiwanie par excellence nowych lub stosowanie alternatywnych źródeł energii. Poświęcimy mu osobą sesję tematyczną i zaprezentujemy możliwe technologicznie i finansowo rozwiązania przystające do potrzeb i możliwość i małych i średnich biznesów. Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej. Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów

Prof. Krzysztof Safin, dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu, twórca Kongresu Firm Rodzinnych.

Zaleźć energię to hasło VI Kongresu Firm Rodzinnych. W tym roku będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej. Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, nowe rozwiązania i przykłady profesjonalizacji biznesu rodzinnego. Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów. Kongres Firm Rodzinnych to inspirujące panele, znakomici mówcy, fascynujące historie firm, aktualne tematy, spotkania networkingowe.

Panele i sesje tematyczne:

  • TRENDY I INSPIRACJE
  • SUKCESJA Z PERSPEKTYWY POKOLEŃ
  • ENERGIA W PRZYSZŁOŚCI
  • KIERUNKI ROZWOJU WSPÓŁCZESNYCH PRZEDSIĘBIORSTW
  • DEBATA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI FIRM RODZINNYCH W POLSCE
  • WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: KONKURS Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej

Podczas Kongresu wręczone zostaną również statuetki laureatom trzeciej edycji Konkursu Promotor Przedsiębiorczości. Nagroda Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej jest znakiem jakości, rzetelności i wiarygodności firmy rodzinnej.

 

REJESTRACJA UDZIAŁU

Szczegóły

Data:
6 czerwca 2023
Godzina:
10:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Uniwersytet WSB Merito Wrocław
Telefon:
71 359 46 46
Witryna internetowa:
merito.pl

Miejsce wydarzenia

Wrocławskie Centrum Kongresowe
Wystawowa 1
Wrocław, 51-618
+ Google Map
Telefon:
71 347 51 50