Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Opodatkowanie spółek komandytowych

18 listopada 2020 g. 10:00 - 12:00

 

W ostatnich dniach sejm przegłosował projekt zmian m.in. do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i podatku dochodowym od osób fizycznych, który przewiduje objęcie od 2021 r. spółek komandytowych podatkiem dochodowym od osób prawnych. W praktyce oznacza to, że efektywna stawka podatkowa właścicieli spółek komandytowych wzrośnie z 19% do ok. 35%.

W imieniu członka naszego stowarzyszenia – firmy rodzinnej Arena Tax, zapraszamy na drugą edycję webinaru “Spółki komandytowe podatnikami CIT od 2021 roku – jak się przygotować?”, które odbędzie się 18 listopada o godz. 10:00. Zdając sobie sprawę jak poważny skutek finansowy może mieć wprowadzana zmiana dla wielu działających w Polsce przedsiębiorców, zespół Arena Advisory przygotował odpowiedź na opodatkowanie spółek komandytowych. Efektem może być m.in. pozostanie przy jednokrotnym opodatkowaniu w odniesieniu do większości zysku generowanego na działalności operacyjnej, przy jednoczesnym ograniczeniu odpowiedzialności za potencjalne zobowiązania mogące powstać w związku z prowadzonym biznesem.

Podczas wydarzenia specjaliści pokażą wybrane odpowiedzi na opodatkowanie spółek komandytowych, a także jakie czynności warto rozważyć już teraz, celem przygotowania się do nowego reżimu podatkowego. Szczegółowa agenda oraz rejestracja poniżej.

 

Czytaj dalej…

Szczegóły

Data:
18 listopada 2020
Czas:
10:00 - 12:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Arena Advisory
Telefon:
22 102 20 30
Email:
office@arenaadvisory.com
Strona internetowa:
arenaadvisory.com