Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PFR InfoWeek

22 lutego - 26 lutego


Kolejne interesujące wydarzenie dla przedsiębiorców – tydzień informacyjny PFR InfoWeek, który odbędzie się w dn. 22-26 lutego 2021 roku. Przedsiębiorcy dowiedzą się, co mają im do zaoferowania instytucje z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Webinaria skierowane są do firm z sektora MŚP, które chcą rozwijać swoją działalność, przeprowadzać transformację w przedsiębiorstwie, bądź wyjść na nowe rynki zagraniczne.

Celem PFR InfoWeek jest przekazanie informacji dotyczących aktualnej oferty Grupy PFR oraz doradztwo w doborze odpowiednich instrumentów wsparcia, finansowych i doradczych. Webinaria są okazją nie tylko do poznania szczegółów oferty, ale także do zadawania pytań ekspertom.

Każdego dnia w trakcie trwania InfoWeeku ofertę prezentować będzie inna spółka z Grupy PFR. Kolejno występować będą: PFR, ARP, ARP Leasing, PFR TFI, KUKE, PAIH oraz BGK. Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line. Każde spotkanie potrwa maksymalnie 1,5 godziny.

Zainteresowani programem, mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają potrzebom ich firmy. Udział w webinariach jest bezpłatny i wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która potrwa do 25 lutego 2021 r.

 

REJESTRACJA

 

Okres pandemii jest dobrym czasem na wprowadzanie zmian w firmie i wykorzystanie większej konkurencyjności przedsiębiorstwa, kiedy poprawi się koniunktura. Dlatego podczas InfoWeeku przedstawiony zostanie wachlarz możliwości, który będzie praktyczną wskazówką dla firm potrzebujących bodźca do rozwoju, restrukturyzacji, wzmacniania eksportu i wejścia na nowe rynki z pomocą oferty Grupy PFR.

 

PFR InfoWeek – Infografika [PDF] Pobierz

Szczegóły

Start:
22 lutego
Koniec:
26 lutego
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Polski Fundusz Rozwoju S.A.
Telefon:
+48 22 703 43 00
Email:
info@pfr.pl
Strona internetowa:
pfr.pl