Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej

2 września - 3 września


UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiczną oraz obowiązujące obostrzenia związane z organizacją kongresów organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu Kongresu Firm Rodzinnych “Gotowi na jutro” na 2-3 września 2021 r. Harmonogram wydarzenia, poza datą, pozostaje aktualny. W razie pytań związanych z wydarzeniem prosimy o kontakt z organizatorem.

Drodzy Rodzinni, zachęcamy do zgłaszania się do konkursu o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw, które w swojej komunikacji z rynkiem najaktywniej podkreślają rodzinny charakter firmy, prowadząc spójne i ciekawe działania promocyjne oraz w kreatywny sposób odwołują się do mitu założycielskiego.

Będzie to pierwsza edycja konkursu, lecz towarzysząca już czwartej edycji Kongresu Firm Rodzinnych. Wyboru zwycięzców dokona niezależna Kapituła, w skład której wchodzi m.in. Prezes Inicjatywy Firm Rodzinnych – Ewa Sobkiewicz oraz inni działacze ze świata nauki i biznesu, merytorycznie związani z firmami rodzinnymi.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz dostępny poniżej.

 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Szczegóły

Start:
2 września
Koniec:
3 września
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Telefon:
71 376 23 76
Email:
konkurs@kfr.com.pl
Strona internetowa:
kfr.com.pl