Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Strategia dla Twojego biznesu

31 stycznia g. 17:30 - 19:30


Zapraszamy na spotkanie networkingowe naszych przyjaciół z BUZZcenter, którego tematem przewodnim będzie: “Skuteczna strategia dla Twojego biznesu“. Wydarzenie odbędzie się 31 stycznia 2023 roku (wtorek) o godz. 17:30 w Restauracji Nadwiślański Świt (Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa).

Poznawanie wartościowych osób to ważny aspekt rozwoju osobistego. Czerpanie inspiracji od innych czy wymiana doświadczeń to w obecnych czasach jedna z lepszych metod nauki i rozwoju. Po długiej, pandemicznej przerwie wracamy do spotkań networkingowych dla ludzi biznesu. Spotkanie poprowadzą Kamila Kierzek-Mechło i Radosław Mechło z BUZZcenter, których zapewne doskonale znacie z naszych wspólnych webinariów.

 

PROWADZĄCY

Radosław Mechło – Handlowiec z zamiłowania, cybernetyk z wykształcenia, który skutecznie łączy swoją wiedzę i kompetencje, by doradzać Klientom w obszarze sprzedaży i pozyskiwania Klientów. Ponad 12 lat w świecie marketingu i reklamy dały mu podwaliny do świadomego podejmowania decyzji o inwestycjach marketingowych i biznesowych.

 

Kamila Kierzek-Mechło – Strateg, marketer B2B i założycielka BUZZcenter. Od ponad 15 lat związana marketingiem i sprzedażą w firmach o profilu B2B. Doradza Klientom w obszarze optymalizacji biznesu dzięki analizie i działaniom marketingowym. Autorka strategii dla wielu polskich i zagranicznych marek, a także poradników i artykułów branżowych.

 


  • Poznaj nowych, interesujących ludzi.
  • Porozmawiaj o swoim biznesie.
  • Poznaj metody budowania strategii.
  • Dowiedz się jak rozwijają się inni.
  • Wymień się doświadczeniami.

Bilety: 79zł. W cenie biletu przewidziana jest kawa, herbata, napoje i drobne przekąski. Liczba miejsc jest ograniczona.

WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU

Szczegóły

Data:
31 stycznia
Godzina:
17:30 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

BUZZcenter
Telefon:
+48 515 275 443
Adres e-mail:
kontakt@buzzcenter.pl
Witryna internetowa:
buzzcenter.pl

Miejsce wydarzenia

Restauracja Nadwiślański Świt
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa, 00-379
+ Google Map
Telefon:
733 185 812
Witryna internetowa:
nadwislanski-swit.pl