Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

U-RODZINY 2020

23 listopada 2020 - 27 listopada 2020

 

Rezerwujcie termin! U-RODZINY 2020 odbędą się w dn. 23-27 listopada 2020 po raz pierwszy w formule hybrydowej – łącząc wydarzenie online z mniejszymi regionalnymi spotkaniami.

13. edycja U-RODZIN będzie miała naprawdę ogólnopolski charakter – wydarzenie zawita do 5 regionów, połączymy przedsiębiorców z całego kraju, a całość wydarzenia będzie transmitowana poprzez nowoczesną platformę internetową, z możliwością obejrzenia nagrania po konferencji. Pandemia ujawniła olbrzymi potencjał tkwiący w regionach, a technologia zmniejszyła ograniczenia związane z odległością i pozwala skupić się na sprawach najważniejszych: programie merytorycznym i networkingu.

Dbając o Wasz komfort i bezcenny czas, całość wydarzenia będzie podzielona na krótkie części. Zaczniemy od oficjalnego otwarcia i debat inauguracyjnych w Warszawie, a przez kolejne dni będziemy łączyć się z poszczególnymi regionami. Każda część U-RODZIN będzie składać się z panelu transmitowanego on-line i lokalnej części networkingowej. Uczestnicy, którzy połączą się zdalnie, będą mogli wziąć udział w warsztatach i mentoringu on-line. Zaplanowaliśmy również networking w formacie cyfrowym.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Uwzględniając wyjątkową sytuację przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe bilety. Członkowie Stowarzyszenia IFR oraz uczestnicy projektu LCK będą mogli wziąć udział w wydarzeniu BEZPŁATNIE. Dla wszystkich pozostałych bilety dostępne już od 199 zł netto za pełne 5 dni konferencji! Debaty, panele dyskusyjne, wystąpienia motywacyjne, warsztaty i networking – to wszystko dostaniesz w ramach jednego biletu!

Szczegóły

Start:
23 listopada 2020
Koniec:
27 listopada 2020
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
u-rodziny.pl

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl