Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium LCK #3

17 grudnia 2019 g. 10:00 - 13:00

 

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym #3 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat webinarium #3: O ryzykach w przedsiębiorstwach rodzinnych
  • Termin: 17 grudnia 2019 roku o godz. 11.00

Specjalista w zakresie ustalania strategii podatkowej oraz zarządzania ryzykiem opowie uczestnikom spotkania o ryzykach funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych na kilku płaszczyznach na min. funkcjonalnej, celowej czy finansowej.


Prowadzący: Jarosław Wiśniewski – mgr rachunkowości i zarządzania finansami, uzyskany na Uniwersytecie Łódzkim, księgowy od 2004 r. Właściciel Wiśniewscy Biuro Księgowe. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem VAT, podatkiem dochodowym oraz tematyką z zakresu Specjalnych Stref Ekonomicznych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji podatkowej transakcji krajowych i transgranicznych. Czynnie wspiera podatników w skomplikowanych w procesach restrukturyzacyjnych, w tym optymalizacji zasobów. Brał udział w licznych kontrolach skarbowych, współpracował z audytorami, m.in. Ernst & Young.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

Szczegóły

Data:
17 grudnia 2019
Czas:
10:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl