Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium: Wspacrcie 360

29 kwietnia g. 12:00 - 13:30

 

Rozwiązania zawarte w treści ustawy tzw. Tarczy Antykryzysowej w wielu przypadkach nie przystają w pełni do aktualnych potrzeb i obaw przedsiębiorców. Od kilku tygodni nieprzerwanie analizujemy i komentujemy rozwiązania proponowane przedsiębiorcom w celu zapobiegania skutkom ekonomicznym epidemii koronawirusa w Polsce.

Zagrożenie koronawirusem wymaga od przedsiębiorców podejmowania szybkich i często głęboko ingerujących w biznes decyzji. Już teraz wiele firm przechodzi na sterowanie ręczne i podejmuje decyzje, które ważą o losach firmy w krótszej i dalszej perspektywie.

Doświadczenie wskazuje, że procesy nakierowane na każdą zmianę, w tym zapobieganie lub eliminacja skutków kryzysu, dają najlepsze wyniki, gdy podchodzi się do nich systemowo.

Kompleksowo zaprojektowane i wdrożone rozwiązania mogą stanowić nie tylko formę ochrony przedsiębiorstwa przed kryzysem, ale też stanowić szansę na przyśpieszenie rozwoju w kolejnych miesiącach.

Prelegenci Michał Mieszkiełło, Bartłomiej Biały, Michał Kibil oraz Paweł Łągwa, na bazie zebranych doświadczeń, w trakcie webinarium omówią praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które przedsiębiorcy mogą rozważyć i zastosować w ramach przeciwdziałania lub minimalizowania negatywnych skutków kryzysu ekonomicznego.

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Szczegóły

Data:
29 kwietnia
Czas:
12:00 - 13:30
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Kancelaria Ożóg Tomczykowski
Telefon:
22 480 81 00
Email:
kontakt@ozogtomczykowski.pl
Strona internetowa:
ozogtomczykowski.pl