Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium z GPW

25 września 2019 g. 11:00 - 13:00

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne piąte webinarium z serii #TVIFR pt. „Wyzwania firm rodzinnych: kapitał na rozwój”. Tym razem gościem Tomasza Budziaka będzie ekspert w programie GPW Growth, stworzonym przez naszego partnera, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz trener EY Academy of Business – Ewa Opolska.

Porozmawiamy o możliwościach i szansach rozwojowych polskich przedsiębiorstw oraz o wyzwaniach w kontekście pozyskania kapitał.

Ewa Opolska – Współpracuje z EY Academy of Business od 2001 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i stypendystką rządu kanadyjskiego w programie MBA dla pracowników naukowych na Universite du Quebec w Montrealu. Występowała w TVN CNBC Biznes (cykliczne audycje telewizyjne), TVP i w Polskim Radiu jako ekspert w zakresie działań marketingowych, sprzedażowych oraz umiejętności menedżerskich. Odpowiada za projektowanie i wdrażanie kompleksowych programów rozwoju kompetencji menedżerskich. Jako doradca wspiera zarządy w zakresie budowania strategii. Przeprowadziła ponad 10 000 godzin szkoleń. Specjalizuje się w tematach z zakresu zarządzania zmianą, komunikacji i współpracy w zespole, budowania autorytetu oraz technik kreatywnego rozwiązywania problemów.

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

W trakcie webinarium postaramy się odpowiedzieć m.in. na następujące pytania:

  • Zmiany w firmie – moda czy konieczność?
  • Jak przygotować firmę do zmian?
  • Jakie błędy popełniają menedżerowie w zarządzaniu zmianą? Jak ich unikać?
  • Jakie kompetencje menedżerskie trzeba kształtować w celu zwiększenia efektywności procesu wdrażania zmian?

Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Szczegóły

Data:
25 września 2019
Czas:
11:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl