O bezpiecznych zarządach i efektywnych inwestycjach | Nagranie spotkania

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo ze spotkania firm rodzinnych w Krakowie, które odbyło się 10 kwietnia 2024 roku w formie hybrydowej – online oraz stacjonarnie w centrum konferencyjnym naszych wieloletnich członków, firmy Eurokreator.

W pierwszej części wyjaśnialiśmy czy wystarczy posiadać polisę OC przedsiębiorstwa i poznamy różne oblicza ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, a w drugiej wiodącym tematem było efektywne inwestowanie firm rodzinnych, szczególnie w innowacyjne start-upy.

Podczas spotkania, które poprowadził dla Waqs Łukasz Bilski i Rafał Kunaszyk, dyskutowaliśmy także nad koncepcją utworzenia funduszu inwestycyjnego opartego na kapitale polskich firm rodzinnych.

GOŚCIE SPOTKANIA

Barbara Rożek – broker ubezpieczeniowy, od 23 lat współtworzy firmę brokerską Rożek Brokers Group specjalizującą się w ubezpieczeniach przedsiębiorstw. Jest ekspertką w zakresie ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej.

W ramach Rożek Brokers Group stworzyła zespół kilkunastu brokerów ekspertów, którzy na co dzień obsługują ponad 1000 przedsiębiorstw Polskich posiadających swoje oddziały na całym świecie, jak przedsiębiorstw zagranicznych działających w Polsce. Jako niezależny pełnomocnik broker ubezpieczeniowy, wraz ze swoim zespołem aktywnie uczestniczy w procesach likwidacji szkód swoich klientów prowadzonych przez ubezpieczycieli w oparciu o zawarte polisy ubezpieczenia.

Współpracuje z międzynarodowymi rynkami ubezpieczeniowymi, w tym z rynkiem Lloyds w Wielkiej Brytanii specjalizującym się w nietypowych i specjalistycznych ryzykach.

Od 14 lat jest aktywnym członkiem IFR. Jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

profesor Piotr Fiedor – Nauczyciel akademicki na stanowisku badawczo-dydaktycznym w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wieloletni Ekspert realizujący projekty w międzynarodowych programach Komisji Europejskiej, zaangażowany w działalność kliniczną obejmującą Choroby Rzadkie i Medycynę Personalizowaną oraz opracowanie strategii wdrożeniowej w krajach członkowskich UE. Wieloletnie doświadczenie w obszarze badawczo-rozwojowym i innowacyjnym w odniesieniu do Krajowych Inteligentnych Specjalizacji.