Biznes przy sztuce | AI – konieczność czy szansa na szybki rozwój biznesu?

Inicjatywa Firm Rodzinnych we współpracy z Fundacją Madame Chromatique zaprasza na niezwykłe spotkanie z cyklu BIZNES PRZY SZTUCE, które odbędzie się 27 stycznia o godzinie 13:00 w Galerii Sztuki Madame Chromatique – Dom Traugotta Grohmana, ul. Targowa 81, Łódź (przy ul. Tylnej).

Sztuka, sztuczna inteligencja i biznes to tematy jakie poruszymy podczas spotkania pt. “AI-konieczność czy szansa na szybki rozwój biznesu?”. Celem cyklu spotkań jest budowanie relacji FIRMA-SZTUKA oraz zgłębianie wiedzy o budowaniu wizerunku firm poprzez sztukę.

Jako prelegenci, wezmą w nim udział eksperci w tej branży – Piotr Fiedor, Maciej Cieślak, prof. ASP Robert Jundo oraz dr inż. Ireneusz Wochlik.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązuje rejestracja.

REJESTRACJA

Galeria Sztuki jest częścią projektu Fundacji Madame Chromatique i dzięki współpracy z biznesem, pozyskane środki wesprą tak ważny w obecnych czasach program – ART PARASOL – MadameChromatique, wsparcia psychologicznego dzieci i młodzieży. Szczegóły projektu…


UWAGA! W imieniu Fundacji Madame Chromatique serdecznie zapraszamy również w dniu 26 stycznia o godzinie 18:30 na zamknięty wernisaż Macieja Cieślaka zatytułowany “ZBLIŻENIE”.

Będzie to wystawa łącząca Biznes i Sztukę ze Sztuczną Inteligencją, a zlokalizowana w Galerii Sztuki w Łodzi przy ul.Targowej 81 (róg Tylnej).

(Ze względu zamkniętej formuły spotkania konieczne jest potwierdzenie przybycia do dnia 20 stycznia do godz. 16:00 – liczba miejsc ograniczona)