Budowanie wielopokoleniowych biznesów, rodzin i majątków – Podsumowanie

Z przyjemnością przekazujemy krótkie podsumowanie oraz relację zdjęciową z minionego spotkania regionalnego organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Koło IFR we współpracy z partnerem strategicznym IFR – BNP Paribas Bank Polska oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Spotkanie odbyło się 12 września 2019 roku w Bydgoszczy, w nowoczesnym budynku Arkada-Invest i było poświęcone budowaniu długofalowej polityki firmy rodzinnej, tak by przetrwała całe pokolenia.

Spotkanie zaczęliśmy od powitania gości i przedstawienia działalności naszego Stowarzyszenia – w imieniu IFR głos zabrała Aleksandra Jasińska-Kloska, przewodnicząca Komisji Rewizyjnej IFR oraz liderka Koła Kujawsko-Pomorskiego. Następnie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się eksperci z BNP Paribas Wealth Management: Wojciech Fedoruk oraz Jerzy Nikorowski. Eksperci zaprezentowali zasady długoterminowego podejścia do budowania majątku rodzinnego obok rozwijania i inwestowania w samą firmę rodzinną. Natomiast przedstawiciel Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przedstawił możliwości skorzystania ze wsparcia unijnego jako inwestycji na zmianę modelu biznesowego firmy.

W wydarzeniu wzięło udział kilkunastu przedsiębiorców rodzinnych z Bydgoszczy i okolic. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i aktywność, podczas spotkania. Kolejne wydarzenia w regionie już niebawem.

GALERIA