Budujemy RELACJE, z okazji jubileuszu Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE

Relacje to określenie bardzo bogate w treść, obejmujące wiele różnorodnych znaczeń i dotykające wielu aspektów życia pojedynczego człowieka, związków, grup ludzkich, organizacji, przedsiębiorstw i całych społeczeństw. RELACJE to też tytuł szczególnego magazynu! A z jego grudniową odsłoną świętujemy jubileusz – wydanie pięćdziesiątego numeru.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z okazji jubileuszu Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE – “Budujemy Relacje“. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2023 roku (piątek) w godz. 13:00 – 16:00 w formule hybrydowej. W programie panele przedsiębiorców i autorów, oraz spotkanie z pisarzem, podróżnikiem, scenarzystą – Adamem Kwaśnym.

  • Stacjonarnie: Eurokreator, Kraków, ul Przemysłowa 13/IU (rejestracja od godz. 12:30)
  • Online: ClickMeeting (Wymagana rejestracja. Potwierdzenie i obsługa techniczna Jarosław Wypych)

Chęć udziału w formule stacjonarnej proszę zgłaszać na adres e-mail: [email protected]


REJESTRACJA (ONLINE)
REJESTRACJA (STACJONARNIE)
Program wydarzenia (PDF)

Magazyn RELACJE powstał w ramach projektu unijnego FIRMY RODZINNE 2, który to projekt realizowaliśmy w partnerstwie z PARP w latach 2013-2015. Od tego czasu czasopismo przeszło pewną metamorfozę – z dwumiesięcznika staliśmy się kwartalnikiem.

Magazyn ma misjęRELACJE gromadzą, tworzą i upowszechniają wiedzę na temat firm rodzinnych. Dzięki społecznej pracy grupy ludzi tworzymy platformę wiedzy o firmach rodzinnych, upowszechniamy dobre praktyki oraz dzielimy się doświadczeniem – mówi redaktor naczelna magazynu dr Maria Adamska.

RELACJE tworzą relacje – Bez autorów nie ma czasopisma, bez czytelników czasopismo jest martwe. Bez współpracowników nie można się rozwijać. A osiągnięcie synergii wymaga dobrych relacji.