COVIDOpsychoza i KORONAkryzys – jak radzić sobie z nowym stresem i zażegnać kryzys w swojej firmie? | Webinarium IFR

W obecnym czasie doświadczamy wyjątkowej sytuacji. KORONAkryzys dotyka ekonomię i gospodarkę, ale także zdrowie fizyczne i psychiczne. Nasze organizmy i umysły nie są gotowe na uczucie przedłużającego się stanu niepewności i napięcia wywołanego lękiem nie tylko o zdrowie, ale także o przyszłość i cały znany nam świat. Skrajne emocje, których wcześniej w takim stopniu nie znaliśmy, targają naszym poczuciem bezpieczeństwa i wywołują bezsilność. Taka sytuacja nie miała swojego precedensu, więc w zarządzaniu firmą nie mamy możliwości odwołania się do naszego doświadczenia czy wypracowanych sposobów i wzorców.

Emocje to sedno społeczeństwa. Nigdy nie są złe, ani dobre. Natomiast są motorem naszego działania i naszym motywatorem. Dojrzałość emocjonalna to umiejętność identyfikowania pojawiających się emocji u siebie i innych oraz odpowiednie nimi zarządzanie. Najsilniejszym motywatorem dla naszych działań są nasze własne emocje. Warto zdawać sobie z tego sprawę, poznać je i oswoić.

Zapraszamy na kolejne webinarium IFR pt. COVIDOpsychoza i KORONAkryzys – jak radzić sobie z nowym stresem i zażegnać kryzys w swojej firmie?, które odbędzie się w czwartek 20 sierpnia o godz. 12:00-13:30. Poprowadzi je Izabela Kielczyk – psycholog biznesu, psychoterapeuta ludzi biznesu i przedsiębiorca. Moderować je będzie Agata Hagno (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium dowiesz się, jak obecna sytuacja wpływa na zdrowie psychiczne i zmiany w myśleniu, podejściu do życia i pracy. Jako szef zespołu jesteś kluczową osobą w firmie i od Ciebie zależy to, jak pracownicy poradzą sobie ze stresem, a firma przetrwa czas pandemii. Podczas warsztatu poznasz techniki redukcji stresu zarówno u siebie, jak i u innych, oraz wspólnie zastanowimy się nad tym, jak skutecznie zniwelować wpływ COVIDOpsychozy na zespół. Poza tym w trakcie webinarium:

  • spojrzymy z innej perspektywy na siebie w obecnej rzeczywistości
  • oswoimy się ze zjawiskiem stresu “pandemicznego” i poznamy jego genezę psychologiczną
  • zidentyfikujemy emocje i wpływ stresu na psychikę
  • dowiemy się jak zarządzać stresem i przekuć go w motywator dla siebie i swojego zespołu

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do zabaczenia!

PROWADZĄCY

Izabela Kielczyk – psycholog biznesu, psychoterapeuta ludzi biznesu i przedsiębiorca. Własny biznes psychologiczny prowadzi od 18 lat. Współwłaścicielka dwóch firm rodzinnych: Placówki Psychoterapii oraz firmy Bellako Sp. z o.o.