Gastrofaza i momenty prawdy | Sesja inspiracyjno-warsztatowa

Drodzy Przedsiębiorcy,

Chcemy, abyście spotkali się razem – w gronie biznesów gastronomicznych odpowiedzialnych społecznie – takich, którym na sercu leży troska o osoby wykluczone. Chcemy też, aby to spotkanie było okazją do wzajemnej inspiracji. Chcemy wreszcie, by dać Wam możliwość poznania najlepszych praktyk, trików i innowacji w branży gastronomicznej w czasach pandemii. To wszystko po to, byście mogli działać skuteczniej, zdobywać nowych klientów, radzić sobie mimo obostrzeń i lockdownu. O pomoc w zmierzeniu się z tym zadaniem poprosiliśmy wybitnego eksperta od innowacji – by mógł towarzyszyć Wam podczas wspólnego spotkania – zainspirować i zmotywować do działania.

W efekcie, Fundacja NESsT Poland i Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych pragnie zaprosić Was na sesję inspiracyjno-warsztatową pt. “Gastrofaza i momenty prawdy“, którą poprowadzi Wojtek Ławniczak. Wojtek od dwudziestu lat doradza w obszarze strategii, modeli biznesowych i innowacji. Specjalizuje się w projektowaniu usług. Pracuje z firmami i instytucjami jako doświadczony moderator procesów innowacyjnych. Inwestuje także w produkty i usługi w modelu venture design. Jest jednym z pionierów service design w Polsce.

Co Was czeka? Oddajmy głos moderatorowi – “W trakcie sesji pokażę, co to znaczy projektować usługę i doświadczenie, jak to robić i na co zwrócić uwagę, żeby usprawnić biznes. Podzielę się jedną inspiracją z Chin, a potem w oparciu o ścieżkę klienta przećwiczymy dwie praktyczne techniki, które pozwolą Ci wpaść na rozwiązanie zachęcające klienta do wyboru Twojej oferty i zakupu Twojego produktu.”

  • Kiedy? 10 lutego, godzina 12:00 , czas trwania – do 2,5 godziny
  • Gdzie? Online (ClickMeeting) | Po weryfikacji zgłoszenia prześlemy link do warsztatu
REJESTRACJA

Zależy nam, aby to spotkanie było tematycznie dopasowane do Waszych wyzwań. Odbędzie się ono w gronie maksymalnie 15 firm i będzie miało sprofilowany charakter. Aby to osiągnąć prosimy, abyście przygotowali krótkie nagranie (2-3 min) w formie wypowiedzi, odpowiadając na zagadnienia (polecamy krótkie nagranie telefonem komórkowym):

  • Przedstaw swój biznes
  • Opowiedz jak działacie
  • Opisz pokrótce, jak Covid wpłynął na Twoją działalność

Prosimy, abyście swoje filmiki przesłali do 5 lutego na adres mailowy [email protected] (mogą być linki do Wetransfer). Zapraszamy! Wierzymy, że znajdziecie czas, byśmy mogli wspólnie się spotkać i liczymy, że ten warsztat okaże się dla Was bardzo owocny!

Do zobaczenia!