IFR partnerem akcji społecznej “Lepiej w kasku”

Drodzy Rodzinni, mamy dla was kolejny fajny news, którym chcemy się podzielić. Nasze Stowarzyszenia zostało partnerem akcji społecznej “Lepiej w kasku”, w której wspieramy aktywny styl życia, bezpieczeństwo i odpowiedzialną jazdę rowerem.

Jednym z celów naszego Stowarzyszenia jest budowanie lepszej Polski oraz dbanie o przyszłość naszych rodzin, rodzin naszych pracowników, a co za tym idzie – o ich bezpieczeństwo, zarówno ekonomiczne, jak i zdrowotne. Między innym, dlatego postanowiliśmy dołączyć do tej znakomitej akcji! Nie wolno lekceważyć własnego zdrowia i narażać się na ryzyko, zwłaszcza jeśli rozwiązanie jest bardzo proste. Coraz więcej osób, w tym zarówno członkowie naszych rodzin, jak i pracownicy naszych firm oraz ich rodziny korzysta z roweru, jako środka transportu oraz formy relaksu. Chcemy, aby byli bezpieczniejsi.

Akcja “Lepiej w kasku” jest przykładem aktywnej postawy obywatelskiej, prorodzinnej oraz myślenia o wspólnym dobru. Zachęcamy wszystkie firmy rodzinne do udziału. Naprawdę warto!

Ewa Sobkiewicz

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych


Więcej informacji o akcji na: www.lepiejwkasku.pl