Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny 2024

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny 2024, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w godzinach 14:00-18:00. Niezmiernie nam miło również poinformować, że Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zostało Partnerem tego wydarzenia.

Organizatorem Forum jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu – organizacja regionalna, zrzeszająca 250 przedsiębiorców, wyznaczająca trendy dla rozwoju biznesu, a także otwarta na współpracę z otoczeniem.

W tym roku kontynuujemy budowanie silnej społeczności firm rodzinnych! Wierzymy w siłę wielopokoleniowej perspektywy. Dlatego podczas tegorocznego Forum Firm Rodzinnych skupimy się na wymianie doświadczeń między przedstawicielami różnych generacji.

W ramach Forum poruszymy m.in. następujące tematy:

  • Sukcesja w firmie rodzinnej
  • Fundacja rodzinna
  • Wsparcie i doradztwo dla firm rodzinnych

Partnerzy forum: PwC, GW LAW, Fim Consulting Sp. z o.o., PMCG, Lexus Lublin, IBR oraz IFR.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Pan Andrzej Strejlau, polski piłkarz nożny i ręczny, trener obu dyscyplin, działacz sportowy i społeczny, komentator telewizyjny.

Forum Firm Rodzinnych Lubelszczyzny to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, dzielenia się najlepszymi praktykami i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum!


Forum Firm Rodzinnych to nie tylko konferencja, ale przede wszystkim wspólne święto lubelskich firm rodzinnych. To wyjątkowa okazja do integracji, budowania relacji i wymiany doświadczeń w wyjątkowej atmosferze.

Zapraszamy do udziału w Forum wszystkich, którzy chcą budować silną i prężnie rozwijającą się społeczność firm rodzinnych. Do zobaczenia 16 kwietnia!


Aby potwierdzić swój udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy również do dystrybucji formularza wśród innych przedstawicieli firm rodzinnych.

REJESTRACJA