IFR partnerem merytorycznym II Kongresu Polskiego Kapitału

Kongres Polskiego Kapitału to największe w Polsce wydarzenie organizowane przez magazyn Forbes, służące wymianie doświadczeń między przedsiębiorcami i dostarczycielami kapitału rozwojowego.

Jeżeli zastanawiasz się skąd najlepiej pozyskać kapitał na rozwój firmy i jak to zrobić, żeby skorzystać jak najwięcej, to Kongres Polskiego Kapitału jest najlepszym miejscem, gdzie można zadać te pytania i dostać na nie odpowiedzi.

Osią spotkania będą panele dyskusyjne. W tym roku porozmawiamy między innymi o tym jaka przyszłość czeka polską gospodarkę, skąd wziąć kapitał rozwojowy w 2018 r. i jak zaprząc inwestora instytucjonalnego do procesu biznesowej sukcesji. Podobnie jak w ubiegłym roku zaprosiliśmy największych polskich przedsiębiorców, szefów największych instytucji finansowych i najbardziej aktywnych inwestorów. Będzie treściwie i pożytecznie. Będzie mądrze – pod względem merytorycznym celujemy w dziesiątkę.

W progach GPW gościć będziemy: kierownictwo instytucji takich jak PFR, ARP, PARP. Ministerstwo Rozwoju przedstawi rządowe programy wsparcia dla biznesu. Z prezesami banków PKO BP, Pekao SA, mBank, Alior oraz z prezesem PZU porozmawiamy o tym co ich zdaniem czeka polska gospodarkę w roku 2018.

Michał Sołowow, Tomasz Domogała, Małgorzata Adamkiewicz, Adam Góral ujawnią jakie firmy zamierzają kupować w Polsce. Szefowie najbardziej aktywnych w Polsce funduszy inwestycyjnych typu private equity i venture capital powiedzą komu i na jakich warunkach chcą powierzyć zebrany Kapitał, a ponadto wiceminister finansów Paweł Gruza powie czego przedsiębiorca może się spodziewać ze strony Ministerstwa Finansów. Zbigniew Grycan, Mariusz Książek i Adam Rozwadowski wraz ze swoimi dziećmi przedstawią kulisy sukcesji w polskich firmach.

ZAPRASZAMY!

Dla członków Stowarzyszenia IFR dedykowany kod rabatowy – IFR2017  – uprawniający do zakupu biletu ze zniżką 20%!