Inicjatywa Firm Rodzinnych rozpoczyna współpracę z Urzędem Miasta Warszawy

zakochaj-sie-w-wawieZ tej okazji w dniu 30 października 2014 odbędzie się śniadanie prasowe, którego tematem jest „Rodzinna Tożsamość Miasta”, organizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Po co Miastu firmy rodzinne? Czyje jest Miasto? Zadając te pytania wspólnie do stołu i do dobrego śniadania usiądą: wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski, dyrektor Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Maciej Fijałkowski, prezes IFR Andrzej Blikle, wiceprezes IFR Jarosław Chołodecki, a także przedsiębiorcy rodzinni – członkowie zarządu IFR i członkowie IFR, przedstawiciele mediów.

Wspólnie zastanowimy się nad pozycją firm rodzinnych w gospodarce i społeczeństwie Polski oraz nad rolą firm rodzinnych w kreowaniu tożsamości Miasta.

O tym, jak swoje istnienie w przestrzeni miejskiej postrzega firma rodzinna opowie Magdalena Jabłkowska z udzielającego gościny na to wydarzenie Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.

Zapowiemy wspólne działania stowarzyszenia i Miasta – Inicjatywa Firm Rodzinnych aktywnie włącza się w działania związane z funkcjonowaniem Centrum Przedsiębiorczości Smolna w zakresie wspierania małych i średnich przedsiębiorców.

Przedstawimy również idee VII Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych, organizowanego co roku przez Inicjatywę Firm Rodzinnych, w tym roku po raz pierwszy w Warszawie, którego współorganizatorem jest Miasto Stołeczne Warszawa, zaś wydarzenie to objął patronatem honorowym prezydent RP Bronisław Komorowski.