Jak LEAN może pomóc w sukcesji? Webinar mentoringowo-dyskusyjny dla firm rodzinnych

Serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykłym webinarze dla Nestorów i Sukcesorów firm rodzinnych, podczas którego w formacie mentoringowo-dyskusyjnym omówimy pytania związane z wykorzystaniem LEAN w sukcesji. To wyjątkowa okazja, żeby nie tylko usłyszeć od eksperta jak usprawnianie procesów metodą lean management może pomóc Twojej firmie, ale też samemu zadać interesujące Cię pytania, odnieść się do Twojej branży oraz rozwiać wątpliwości i niejasności jakie krążą wokół podejścia lean’owego.

Naszym ekspertem będzie Andrzej Krótki – konsultant strategiczny lean, prezes zarządu Lean To Win, a także autor bestsellera branżowego pn. “Skuteczny Lider Lean”. Webinarium odbędzie się w czwartek 13 października w godz. 11:00-12:30, a moderować spotkanie będzie Dawid Rejmer – członek IFR, sukcesor w Kancelarii Finansowej LEX.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Być może już próbowałeś/łaś działać w swojej firmie według zasad lean management i potrzebujesz dalszych wskazówek? A może jeszcze nie wiesz, co to jest ten lean i chcesz się dowiedzieć jak on Ci może pomóc? Ten webinar to świetna okazja by PO PROSTU ZAPYTAĆ i dowiedzieć się szczegółów od praktyka, który na co dzień zwiększa efektywność procesów w firmach rodzinnych oraz inspiruje do zmiany kultury zarządzania. Wszystko w Twoich rękach, bo od Twoich pytań zależy treść tego webinaru.

Może ciekawi Cię:

  • Jak przekonać rodziców i starszych dyrektorów, że warto spróbować działać zgodnie z filozofią lean?
  • Czy czas sukcesji to na pewno dobry moment na wdrożenie kolejnej nowości do firmy, jaką jest lean management?
  • Jak rozpocząć zarządzanie poprzez wskaźniki i jak rozmawiać o nich z pracownikami?

Czekamy na Ciebie i zapraszamy do dyskusji podczas webinarium. Każdy uczestnik webinarium będzie mógł bezpośrednio włączyć się w dyskusję (kamera/mikrofon) lub też zadać swoje pytania na czacie. Udział w wydarzenie jest bezpłatny. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting.

PROWADZĄCY

Andrzej Krótki –  Konsultant Strategiczny Lean, Prezes Lean To Win i współtwórca Kokpitu Zarządzania Biznesem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej i na UE we Wrocławiu. Od ponad 10 lat pomaga firmom w mierzeniu i usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych. Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff.