Jak Przedsiębiorcy zmieniają zagrożenia w szanse rozwoju w kryzysie. Inspiracje i Innowacyjne działania w reklamie i marketingu dla Twojej Firmy | Spotkanie Piaseczno

Drodzy Rodzinni,

Serdecznie zapraszamy na Warsztatowo-Networkingowe SPOTKANIE BIZNESOWE organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych wspólnie z agencją EBK Reklama (członkiem IFR) wraz z partnerami.

Prócz części warsztatowej spotkania przygotowaliśmy z naszymi ekspertami także część merytoryczną. W czasie spotkania eksperci przybliżą temat: “Jak Przedsiębiorcy zmieniają zagrożenia w szanse rozwoju w kryzysie. Inspiracje i Innowacyjne działania w reklamie i marketingu dla Twojej Firmy – opinie specjalistów i przykłady dobrych praktyk.

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 maja 2023 roku w godz. 16:30-19:30 w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym (ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno).

HARMONOGRAM
16:30 Przybycie i rejestracja uczestników
16:35 Oficjalne otwarcie i przywitanie Gości i przedstawienie Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych; kim jesteśmy i jak działamy – Beata Dobrowolska (członek zarządu IFR oraz właścicielka EBK Reklama)
17:00 Warsztat na trudne czasy – Badania Marketingowe – Agnieszka Brytan-Jędrzejowska (CEO, Dyrektor Zarządzająca w Atena Research & Consulting)
18:00 Czy planowanie marketingowe ma sens w czasach permanentnych zmian? – Kamila Kierzek-Mechło (CEO BUZZcenter – Doradztwo i Marketing)
18:45 Podsumowanie spotkania
18:50-19:30 Część networkingowa w kuluarach

Serdecznie zapraszamy!

ZAREJESTRUJ SIĘ
Zaproszenie – Warsztatowo-Networkingowe SPOTKANIE BIZNESOWE [JPG] Pobierz