Jak przenieść sprzedaż do Internetu. Zbiór sprawdzonych praktyk | Webinarium IFR

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm przenosi swój biznes do Internetu. Strona internetowa, która kiedyś była statycznym medium, przekształciła się w bardzo bogate i interaktywne doświadczenie. Dzisiaj, kiedy użytkownik w kilka sekund może porównać cenę towarów czy usług, kupując często kieruje się emocjami i doświadczeniami jakich doznaje podczas interakcji z naszą stroną, sklepem czy aplikacją. Jednak niezależnie od tego, jak wiele zmieniło się w procesie produkcyjnym, sukces strony internetowej nadal zależy tylko od jednego: tego, jak postrzegają ją użytkownicy. Strona nie może już tylko “działać”. Musi być prosta w użyciu, intuicyjna, odpowiadać przyzwyczajeniom i umiejętnościom użytkowników, a w efekcie sprawiać, aby chcieli na nią wrócić. „Czy ta strona daje mi jakąś wartość? Czy jest łatwa w użyciu? Czy jest przyjemna w użyciu?” Te pytania pojawiają się w głowach odwiedzających, gdy wchodzą w interakcję z naszymi produktami i stanowią podstawę ich decyzji, czy zostać regularnymi, powracającymi użytkownikami.

Czy przez obecną sytuację myślałeś o przeniesieniu swojego biznesu do świata on-line? Czy może zrobiłeś już research ale mnogość narzędzi rad i wskazówek spowodowała, że poczułeś się przytłoczony? Odpowiedzi na te i inne pytanie znajdziesz podczas webinarium pt. Jak przenieść sprzedaż do Internetu. Zbiór sprawdzonych praktyk”, które odbędzie się we czwartek 18 marca 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Wydarzenie poprowadzą ekspertki agencji doradczo-wdrożeniowej ImaggoJustyna Błaszczyk (kierownik ds. kluczowych klientów) oraz Martyna Goździuk (Account Manager).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium omówimy wszystkie zagadnienia, które mogą wesprzeć prowadzenie Twojego biznesu w Internecie, tj.:

  1. Od czego zacząć
  2. Gdzie i jak sprzedawać
  3. Co sprawia, że klient kupuje
    1. aspekty funkcjonalne, użytkowe, wizualne
    2. ścieżka użytkownika UX
  4. Dlaczego należy pamiętać o przepisach prawa
  5. Jak dbać o utrzymanie i serwisowanie wirtualnego sklepu
  6. Jak skutecznie promować swój sklep

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCE

Justyna Błaszczyk – Swoją pasję przekuła w pracę. Inspiruje, doradza, buduje relacje i szuka najlepszych rozwiązań łącząc ludzi. Jej misją jest nieść pomoc polskim markom i ludziom, którzy za nimi stoją. Uważa, że rozwój jest podstawą wszystkich działań. Specjalizuje się w sprzedaży poprzez budowanie relacji z Klientami. Od stycznia jest szczęśliwą mieszkanką Trójmiasta, w którym celowo błądzi i z radością poznaje jego sekrety. W gdyńskiej agencji Imaggo zajmuje się sprzedażą i doradztwem w zakresie digital marketingu.

Martyna Goździuk – Przybyła prosto z zakorkowanej Warszawy i cieszy się urokami mieszkania nad morzem. W drodze do pracy przejeżdża granicę 3 miast w 20 minut co wciąż jest dla niej niepojęte. Zawsze wyszukuje ciekawostki o miastach, w których przebywa. Fanka wszelkiej etniczności, a ostatnio kultury plemion indiańskich, w której żyłach płynie bałkańska i latynoska muzyka oraz mocna kawa. Pracując w gdyńskiej agencji Imaggo pomaga klientom tworzyć strony internetowe i sklepy, które sprzedają.


Jesteśmy agencją znad morza specjalizującą się digital marketingu i webdevelopmencie. Pływamy obecnie na trójmiejskim, bezpiecznym morzu, ale powoli zapuszczamy się na dalsze nieznane wody. Dostarczamy strategię oraz taktyki, które napędzają wymierny rozwój biznesu. Projektujemy i optymalizujemy każdy etap podróży klienta od budowania świadomości marki do polecania. Zwiększamy sprzedaż i zaangażowanie odbiorców. Doradzamy jak osiągać cele biznesowe poprzez badania, analizy i narzędzia growth marketingu. Na stałe współpracujemy z 70 klientami, wśród których są zarówno duże i jak małe podmioty. Zaufali nam: Moderna Holding, Skoda Plicha, Port Gdański, Info Share Akademy, Gazuno, Kupper Glass, a także: Batycki, mamopracuj.pl, zadluzenia.com.