Jak przygotować swoją firmę na szybki wzrost? Metodologia Scaling Up! | Webinarium IFR

Prowadzisz biznes, który rok do roku notuje duże wzrosty. Firma zatrudnia nowych pracowników. Jednak powoli zaczynasz czuć, że dotychczasowe metody zarządzania przestają być adekwatne do nowej sytuacji. W pracy pojawia się coraz więcej “pożarów”, których gaszenie zabiera twój cenny czas. Oznacza to, że twoja organizacja weszła na kolejny etap rozwoju i potrzebuje nowych mechanizmów do walki z barierami wzrostu.

Zapraszamy na webinarium IFR pt. “Jak przygotować swoją firmę na szybki wzrost? Metodologia Scaling Up!”, które odbędzie się w dn. 13 kwietnia 2022 roku w godz. 11:00-12:30. Wydarzenie poprowadzi Karol Popa – certyfikowany coach metody “Scaling Up”, a moderować spotkanie będzie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Weź udział w webinarium i dowiedz się jak stworzony na uniwersytecie MIT system “Scaling Up” może pomóc Ci okiełznać szybki wzrost i stworzyć podstawy do trwałego i przewidywalnego skalowania biznesu.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do zobaczenia!

PROWADZĄCY

Karol Popa – jest certyfikowanym coachem metody Scaling Up pomagającej średniej wielkości firmom tworzyć mechanizmy przewidywalnego wzrostu biznesu. Karol jest również udziałowcem i byłym członkiem zarządu firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania omnichannel contact center w modelu SaaS. Wcześniej przez ponad 15 lat pracował jako strateg dla marek Orange, P&G, ING, Castorama, Fiat, Samsung, Prudential, HBO czy EY. Jego rolą było pomaganie klientom w tworzeniu strategii komunikacji dla ich produktów i usług. Karol udział w tworzeniu kampanii reklamowych nagrodzonych statuetkami EFFIE i KTR.