Jak skutecznie pozyskać dotacje unijne – nowa perspektywa finansowa, nowe możliwości i dobre praktyki | Webinarium IFR

Nowa unijna perspektywa to nowe wyzwania, a przede wszystkim nowe możliwości sfinansowania innowacji dla polskich przedsiębiorców. Dotacje UE ruszają pełną parą, pora się przygotować, by sięgnąć po unijne środki.

Jak wynika z opublikowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej harmonogramu naborów do konkursów dotacyjnych, w samym tylko 2023 roku firmy mogą liczyć na ponad 20 mld złotych na sfinansowanie różnego rodzaju innowacji dzięki dostępnym różnym formom wsparcia (FENG, FENIKS, RPO).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na webinarium organizowane wspólnie z LPW Consulting pt. “Jak skutecznie pozyskać dotacje unijne – nowa perspektywa finansowa, nowe możliwości i dobre praktyki”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 16 marca 2023 roku w godz. 11:00 – 12:30. Spotkanie poprowadzi dr inż. Agnieszka Jakubiak (ekspert ds. dotacji LPW Consulting), zaś moderować będzie Mariola Grodnicka – Dyrektor Generalna IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium ekspert LPW Consulting przybliży uczestnikom, co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o Funduszach Europejskich, a w szczególności:

  • Co warto wiedzieć o nowej perspektywie finansowej na lata 2021–2027
  • Czym jest Ścieżka SMART, o co chodzi w projektach modułowych, jakie są wymagania w kompleksowym rozwoju przedsiębiorstw w ramach tej dotacji
  • Czym jest kredyt na innowacje technologiczne oraz kredyt ekologiczny, kto i kiedy może z niego skorzystać oraz co sfinansować
  • Jak skutecznie sięgnąć po dostępne unijne wsparcie?

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu ekspertów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCA

dr inż. Agnieszka Jakubiak – LPW CONSULTING (Ekspert ds. dotacji). Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydział Chemii oraz studiów podyplomowych na WSISiZ w obszarze własności intelektualnej. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Ekonomii. Ekspert w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, realizacji projektów  np. FP5, FP7, POIG. Posiada doświadczenie we współpracy naukowej w ramach międzynarodowych projektów badawczych (FP7 Brisk, SENERES, UNIQUE) oraz współpracy z Komitetem Wykonawczym European Energy Research Alliance EERA, The Hydrogen and Fuel Cell Joint Undertaking, uczestnictwo w pracach CIGRE, IEC i WEC.


O LPW Consulting – firma wchodząca w skład grupy LPW. Znajduje się w czołówce najskuteczniejszych firm na polskim rynku w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych. Na swoim koncie ma 20 lat doświadczenia, ponad 5 mld zł pozyskanych dotacji oraz skuteczność na poziomie 96%. Sukcesywnie realizuje swoją misję budując silne polskie przedsiębiorstwa, które przez inwestycje i działalność badawczo-rozwojową stają się najdynamiczniej rozwijającymi firmami w swojej branży.