Jak świadomie korzystać z usług informatycznych, jednocześnie dbając o rozwój firmy i bezpieczeństwo danych przedsiębiorstwa | Webinarium IFR

Efektywne zarządzanie obszarem IT w firmie ma coraz większy wpływ na jej funkcjonowanie jako całości. Istnieje szereg dobrych praktyk w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną, które pomogą nie tylko podnieść efektywność firmy, zapewnić ciągłość jej funkcjonowania ale również zwiększyć komfort pracy użytkowników.

Podczas webinarium odpowiemy na pytania i wątpliwości pojawiające się podczas tworzenia środowiska informatycznego w firmach niezależnie od wielkości. Między innymi, jak zbudować optymalną infrastrukturę informatyczną? Czym kierować się podczas budowy zespołu odpowiadającego za IT – wybrać etatowego specjalistę, czy outsourcing usług? Czy wybór zewnętrznej firmy musi być trudny? Jak mieć pewność, że dokonamy właściwego wyboru? Czy istnieją dobre praktyki podczas podpisywania umów z zewnętrznym dostawcą? Na koniec opowiemy o zasadach efektywnego zarządzania usługami IT.

Pełna agenda webinaru:

  • Czy lepszym wyborem będzie zatrudnienie informatyka na etacie, czy firmy świadczącej usługi IT?
  • Na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy informatycznej i jak sprawdzić czy dany dostawca spełni Twoje oczekiwania.
  • Jak skutecznie zabezpieczyć firmę w umowie z dostawcą usług IT?
  • Jakie są podstawowe zasady , które pozwolą efektywnie zarządzać usługami IT?
  • Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie?

Zapraszamy na webinarium IFR, które odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2022 w godz. 11:00-12:30. Spotkanie poprowadzi – Natalia Olszewska-Rokicka (Prezes Zarządu DNR Group), a moderować będzie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCA

Natalia Olszewska-Rokicka – Prezes Zarządu firmy DNR Group, zajmującej się obsługą informatyczną przedsiębiorstw, zarządzeniem i administracją serwerami, monitoringiem infrastruktury IT, audytowaniem i wdrażaniem procedur cyberbezpieczeństwa w firmach. Od 2015 roku, również właścicielka agencji marketingowej, będącej obecnie częścią marki DNR Software.

Nieustannie poszukuje możliwości efektywnego wykorzystywania systemów IT w przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w dziedzinie wdrażania procedur cyberbezpieczeństwa zgodnych z RODO i ISO/IEC 27001.

W trakcie kariery skupiona na rozwoju i poszerzaniu kompetencji. Ceni rzetelność, efektywność i innowacyjne rozwiązania – to również cele nadrzędne dla prowadzonych przez nią przedsiębiorstw. Obecnie w trakcie certyfikacji ITIL oraz Lean Six Sigma pomagającej jeszcze lepiej zarządzać usługami IT.