Jak uratować firmowe święta i utrzymać zaangażowanie pracowników? | Webinarium IFR

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą świąteczną webinarium IFR pt. “Jak uratować firmowe święta i utrzymać zaangażowanie pracowników?”, organizowane z Victorią Iwanowską – CEO firmy rodzinnej Agencji [vi:], członek naszego stowarzyszenia. Webinarium odbędzie się w czwartek 17 grudnia 2020 roku o godz. 11:30-13:00, moderować będzie Ewa Szczecińska-Budziak – ekspert ds. e-learningu w projekcie LCK, realizowanym przez Stowarzyszenie IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym:

  • jak uratować firmowe święta on-line
  • jak zorganizować e-FERIE
  • jak docenić pracowników i podziękować im za ten rok
  • jak utrzymać zaangażowanie pracowników
  • jakich błędów nie popełnić

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium? Victoria podzieli się realnym doświadczeniem z realizacji dla mniejszych firm i międzynarodowych korporacji. Podpowie, także jak osiągnąć sukces, nawet “własnymi rękami” oraz uczciwie wskaże, na co zwracać uwagę angażując agencję do pomocy.

Udział w webinarium jest jak zawsze bezpłatny. Wszyscy uczestnicy będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Victoria Iwanowska – CEO firmy rodzinnej Agencji [vi:]. Jej pomysły nastawione na interakcję on-line, wspierające pracowników i ich dzieci, sprawdziły się od pierwszych dni pandemii, dlatego dziś jej agencja dostarcza rozwiązania zarówno do średnich firm rodzinnych, jak też do największych międzynarodowych korporacji. Victoria Iwanowska zaraża energią i otwarcie opowiada o doświadczeniach ko-kreacji, dlatego jest zapraszana do rozmów i wywiadów, w tym m.in. w gazeta.pl, Harvard Business Review, TVN i Forbes.