Jak zbudować silny zespół w firmie – Warsztaty z KUNKE

Zapraszamy na spotkanie mentoringowe dla rodzinnych biznesów – tym razem w firmie KUNKE Poligrafia w Inowrocławiu.

Podczas niego wszyscy goście będą mieli okazję osobiście poznać niezwykle otwartych i entuzjastycznych właścicieli (Janusza i Basię Kunke), dowiedzieć się o ich przepisie na sukcesję (którą już powoli przechodzą), a także zobaczyć od kuchni nowoczesny zakład poligraficzny i to jak powstaje wiele produktów, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Aby było ciekawiej, współgospodarzem spotkania będzie Wiktoria Jaros i Karol Susicki właściciele firmy MaxieDISC – eksperci od budowania efektywnych zespołów w biznesie. Praca z grupą, która jest samodzielna, a przy tym odpowiedzialna to marzenie chyba każdego szefa firmy. A o tym, że biznes to sport drużynowy, w którym zwyciężają najlepsze i najbardziej zgrane zespoły, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego cieszymy się bardzo, że zgodzili się specjalnie dla nas poprowadzić warsztat, podczas którego nauczą nas jak świadomie radzić sobie z tym wyzwaniem.

A jako bonus – p. Bartosz Mroczkowski, przedstawiciel Kancelarii Prawno-Podatkowej Ożóg Tomczykowski, opowie nam o bezpiecznych korzyściach podatkowych jakie możemy uzyskać stosując w naszych firmach nową ulgę na B+R.

I do tego niespodzianka – wśród osób, które będą obecne na otwarciu spotkania, zostanie rozlosowana nagroda specjalna!

Będzie inspirująco, miło i wesoło – zresztą jak zawsze wśród rodzinnych!

Rejestrujcie się więc, przyjeżdżajcie i przekażcie to zaproszenie także innym firmom rodzinnym – bo spotkanie ma służyć także wzajemnemu poznaniu się, wymianie doświadczeń oraz integracji środowiska firm rodzinnych, których w Polsce jest niemal 70%!

  • Termin: 1 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 11:00 do 15:30
  • Miejsce: KUNKE Poligrafia, ul. Magazynowa 27, 88-100 Inowrocław
  • Koszt: bezpłatne
REJESTRACJA

Partner: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Zapraszamy i do zobaczenia w Inowrocławiu!


UWAGA: Spotkanie wyłącznie dla właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych i członków rodziny właścicielskiej. Odbywa się w ramach cyklu spotkań w gronie firm rodzinnych, podczas których integrujemy się, uczymy i wymieniamy wzajemnie doświadczeniami związanymi z prowadzeniem naszych rodzinnych biznesów.