Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biznes na pokolenia

29 listopada 2023 g. 10:00 - 16:30


5 lat zarządu sukcesyjnego i pół roku fundacji rodzinnej – nadszedł czas na podsumowanie rozwiązań, które przygotowaliśmy w celu ułatwienia sukcesji polskich firm. Porozmawiamy o nich podczas zbliżającej się konferencji organizowanej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

Przedstawicielem Inicjatywy Firm Rodzinnych w trakcie konferencji będzie wiceprezes zarządu IFR i jeden z głównych pomysłodawców wprowadzenia tego rozwiązania do Polski – Tomasz Budziak.

O konferencji

Na wydarzenie serdecznie zapraszamy osoby, które planują sukcesję w swoich przedsiębiorstwach, a także te, które w swojej codziennej pracy lub działalności naukowej zajmują się zagadnieniami dotyczącymi sukcesji firm – przedstawicieli organizacji przedsiębiorców, pracowników urzędów, sądów, kancelarii, biur rachunkowych oraz pracowników naukowych i studentów.

Podczas konferencji poruszymy tematy, które są kluczowe w praktycznym korzystaniu z rozwiązań sukcesyjnych. Wyjaśnimy zasady opodatkowania oraz pokażemy, jak wyglądają relacje z urzędami i sądami w przypadku ustanawiania zarządu sukcesyjnego i tworzenia fundacji rodzinnej. Planujemy również sesje pytań i odpowiedzi, podczas których będziecie mogli Państwo skonsultować swoje wątpliwości z gronem specjalistów w powyższych obszarach.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się w dniu 29 listopada 2023 r. w godz. 10:00-16:30 w gmachu Ministerstwa Rozwoju i Technologii przy Placu Trzech Krzyży 3/5, w Sali pod Kopułą oraz online.

Jak wziąć udział w konferencji?

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres [email protected] do dnia 24 listopada 2023 r., ze wskazaniem formy udziału (stacjonarnie albo online). Liczba miejsc do udziału stacjonarnego jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły

Data:
29 listopada 2023
Godzina:
10:00 - 16:30
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Witryna internetowa:
gov.pl/web/rozwoj-technologia/

Miejsce wydarzenia

Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Pl. Trzech Krzyży 3/5
Warszawa, 00-507
+ Google Map