Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

U-RODZINY 2023

16 listopada 2023 - 18 listopada 2023


Drodzy Rodzinni, z radością informujemy, że uruchomiliśmy rejestrację na 16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2023 roku w Krakowie.


REJESTRACJA
AKTUALNY PROGRAM WYDARZENIA

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY to największa i najważniejsza konferencja biznesowa dla przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Wydarzenie to stało się rozpoznawalną przestrzenią do dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych i świata nauki. Nasze wydarzenie to przestrzeń spotkania około 400 właścicieli i osób zarządzających firmami rodzinnymi i sukcesorów. Niezmiennym celem Zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju.

Po 9 latach, po konferencjach m.in. w Katowicach, Łodzi i Warszawie, Toruniu wracamy do Krakowa. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2023 r. w Krakowie, a jej hasłem przewodnim jest „Wynalazczość i innowacyjność w firmach rodzinnych”. Będzie to święto wszystkich największych organizacji biznesowych w Krakowie, które zrzeszają firmy rodzinne. Do współpracy zaprosiliśmy także władze Krakowa i Województwa Małopolskiego. Podczas konferencji chcemy zaprezentować innowacyjny potencjał przedsiębiorców rodzinnych, wypromować wynalazczość oraz przedyskutować kluczowe zagadnienia dotyczące zderzenia firm rodzinnych z trudną biznesową rzeczywistością.

Priorytetowo traktowane będą obszary tematyczne dotyczące: transformacji cyfrowej, transformacji zielonej, transformacji przemysłowej, sukcesji zarządzania, sukcesji wiedzy, tworzenia i wdrażania innowacji w firmach rodzinnych, przedsiębiorczości kobiet w firmach rodzinnych, eko-środowiska innowacyjności oraz społecznego wymiaru rodzinnych biznesów.

Partnerzy oraz prelegenci

Atrakcyjność programu Zjazdu zapewni uczestnictwo rozpoznawalnych osób ze świata nauki, biznesu i polityki. Aktualnie jesteśmy na etapie ustaleń związanych z udziałem m.in.: Rafała Sonika (Gemini Holding), Roberta Makłowicza (Makłowicz i Synowie), Stefana Życzkowskiego (Astor), Ewę Sadowską (UniCardia & UniMedica), Ryszarda Florka (Fakro), Ewę Ścieżyńską (Instal-Projekt), Jarosława Królewskiego (Synerise), prof. dr hab. Jerzego Hausnera oraz Natalię de Barbaro.

Potwierdzonymi partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, krajowe izby gospodarcze (Stany Zjednoczone, Niemcy, Włochy, Francja, Wielka Brytania), Bank Pekao S.A., GWLAW, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Powołaliśmy również Komitet Honorowy do którego przystąpili m.in Bogusław Kośmider – Wice-Prezydent Miasta Krakowa, Dariusz Budrowski – Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Robert Kłosowski – Prezes Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, Janusz Kowalski – Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Michał Akszak-Okińczyc – Prezes Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan, Sebastian Chwedeczko – Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej, Piotr Kamiński – Wiceprezes Zarządu Pracodawców RP, Katarzyna Woszczyna – Wiceprezes Business Centre Club, Kanclerz Lóż Małopolskiej i Częstochowskiej BCC w Business Centre Club.


Zjazd rozpoczyna się wieczornym spotkaniem integracyjnym w dniu 16 listopada – szczegóły wkrótce.

Piątek 17 listopada br. spędzimy w Starej Zajezdni przy ul. Świętego Wawrzyńca 12, Kraków – według załączonego planu.

Sobotę 18 listopada chcieliśmy spędzić zgodnie z duchem Krakowa i Krakowskiego Kazimierza, gdzie przedsiębiorcy, przedstawiciele środowisk naukowych i artystycznych spotykają się w krakowskich kawiarniach i klimatycznych restauracjach, aby dyskutować, uzgadniać wspólne biznesy czy też dzielić się swoimi poglądami na temat sytuacji politycznej i gospodarczej. Będzie to czas warsztatów i dyskusji dla wybranej grupy uczestników naszego Zjazdu we wskazanej przez nas przestrzeni kawiarnianej lub restauracyjnej zgodnie z tematyką wskazaną w planie. Przyporządkowanie miejsc do wydarzeń zostanie podane w późniejszym terminie.

Miejsca spotkań to:

Szczegóły programu będziemy sukcesywnie aktualizować przez najbliższe tygodnie. Zachęcamy serdecznie do śledzenia naszych aktualności na stronach internetowych i profilach social media.

Szczegóły

Początek:
16 listopada 2023
Koniec:
18 listopada 2023
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Adres e-mail:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Witryna internetowa:
firmyrodzinne.pl

Miejsce wydarzenia

Kraków
Kraków, 30-001 + Google Map