Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak oszczędzić do 98% czasu dzięki automatyzacji

9 maja g. 11:00 - 12:30


Przedsiębiorcy, wspólnie z firmą rodzinną Lean To Win zapraszamy na webinarium pt. “Jak oszczędzić do 98% czasu w czynnościach biurowych dzięki automatyzacji?”.

Opowiemy o różnych sposobach automatyzacji procesów w biznesie, które znacząco poprawią efektywność i zmniejszą nakłady czasowe w Twojej działalności. Pokażemy konkretne metody, które temu służą i wskażemy od czego najlepiej zacząć taką transformację efektywności.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 9 maja 2024 roku w godz. 11:00–12:30, a poprowadzi je dla Was Andrzej Krótki (CEO i Konsultant Strategiczny w firmie Lean To Win).


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium dowiecie się:

  • jak odzyskać 96% czasu w obsłudze klienta i fakturowaniu?
  • jak skrócić czas rozliczania handlowców o 88%?
  • jak ograniczyć ilość wypełnianych arkuszy w firmie o 98% (z 339 do 11 szt.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu eksperta przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

PROWADZĄCY

Andrzej Krótki – CEO i Konsultant Strategiczny w Lean To Win. Pomaga właścicielom firm rodzinnych w usprawnianiu biznesu i zarabianiu. Współtwórca Kokpitu Zarządzania. Autor bestsellera branżowego “Skuteczny Lider Lean”.

Do tej pory pomagał takim markom jak: KGHM, RABEN, SANTANDER, RENEX, Instal-Projekt, INGRAM Micro, MEDIRA, STOLBUD, GREENBRIER, ZNTK Oława, Fundusz Pomerania, TRYUMF, REJS, Protech, Sklejka-Multi, Weltech, Intermag, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Omega, Poltech, FOD, WM Eltar, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Rothlehner, Kontakt-SIMON, FAM, FTT Wolbrom, Prymat, Nutricia, Docdata, czy Kirchhoff.

Jest wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

 

Szczegóły

Data:
9 maja
Godzina:
11:00 - 12:30
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Adres e-mail:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Witryna internetowa:
firmyrodzinne.pl