Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym

18 maja


Dołącz do naszego peletonu dobra – bądź częścią wielkiego święta, które zaowocuje w bezcenną pomoc dla podopiecznych Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja. Zapisy na wyścig oraz zbiórka charytatywna wystartowały!

Inicjatywa Firm Rodzinnych jako partner eventu charytatywnego “Pomaganie buduje” organizowanego przez SMAY (jednej z naszych firm członkowskich), serdecznie zaprasza wszystkich naszych członków do udziału w I Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym oraz w akcji charytatywnej.

W dniu 18 maja 2024 roku w Podłężu firma SMAY oraz Fundacja Rodziny Maj im. Piotra Maja organizują wielkie święto branży budowlanej, na które składają się:

  • I Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym,
  • branżowy networking,
  • wielka kolacja charytatywna, połączona z licytacją (m.in. szkolenie offroadowe pod kierunkiem Mistrza Rafała Sonika, spędzenie dnia z Dyrektorem Wyścigu podczas najbliższego Tour de Pologne, szkolenie z jazdy sportowej z Jakubem Collinem Brzezińskim, weekend w Hiszpanii z Tomaszem Marczyńskim i wspólne treningi, zaproszenia na wyścig  Formuły 1 w Abu Dabi, wejściówka na finał TOP Model, weekendy i kolacje w wielu wspaniałych miejscach, dzieła sztuki oraz wiele innych wspaniałych fantów).

Peleton dobra wystartuje o 10:10 spod siedziby SMAY w Podłężu. Wspólnie przejedziemy do malowniczej Puszczy Niepołomickiej, w której rozpocznie się prawdziwe, kolarskie ściganie. Dla Pań przygotowaliśmy dystans 50 km. Panowie będą się ścigać na trasie o długości prawie 85 km.

W wyścigu możesz wystartować indywidualnie, ale zachęcamy do startu firmowe drużyny. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić jest zawodowy związek z branżą budowlaną.


Całkowity dochód z organizacji wydarzenia przekazany zostanie na działalność statutową Fundacji, a w tym roku szczególnie chcemy wesprzeć:

  • Ritę Malinkiewicz w powrocie do jej ukochanego sportu,
  • rodziców Lenki Kośli, którzy robią wszystko by wynaleźć lek, który pomoże ich córce oraz setce innych dzieci na świecie z mutacją w genie PACS2
  • oraz małych pacjentów oddziału onkologii krakowskiego Szpitala Uniwersyteckiego.

Gorąco zachęcamy do poznania historii Rity już teraz. Kolejne fimy zostana opublikowane wkrótce.


WEŹ UDZIAŁ W WYŚCIGU
Weź udział w networkingu / kolacji charytatywnej
Zbiórka charytatywna

Dodatkowe informacje dotyczące eventu znajdziecie na tej stronie internetowej.

Szczegóły

Data:
18 maja
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

SMAY
Telefon:
12 378 1 800
Adres e-mail:
info@smay.eu
Witryna internetowa:
smay.pl

Miejsce wydarzenia

SMAY
Podłęże 678
Podłęże, 32-003
+ Google Map
Telefon:
12 378 1 800
Witryna internetowa:
smay.pl