Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LCK: Seminarium #3 Grodzisk Maz.

19 września 2019 g. 10:00 - 18:00

 

Szanowni Rodzinni z rejonu Grodziska Mazowieckiego!

Serdecznie zapraszamy na trzeci już seminarium w ramach projektu LCK, który odbędzie się w dn. 19 września 2019 roku w Grodzisku Mazowieckim w Willi Niespodzianka (ul. Kościuszki 12). Projekt LCK, pełna nazwa „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych„ jest skierowany do wszystkich firm rodzinnych z regionu zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji i umiejętności biznesowych, a także poznania lokalnego środowiska przedsiębiorców rodzinnych.

Seminarium patronuje pan Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński. Wydarzenie będzie składać się z dwóch części. W pierwszej części p. Marzanna Stańczuk opowie o drodze do sukcesu własnej firmy oraz wyzwaniach które stanęły na tym szlaku. W drugiej części wysłuchamy prelekcji Tomasza Budziaka nt. nowego narzędzia ułatwiającego sukcesję w firmach rodzinnych – tzw. Fundacji Rodzinnej, a także panel dyskusyjny poświęcony budowaniu firmy oraz znaczeniu nawiązywania relacji z otoczeniem przedsiębiorców i organizacji działających na rzecz biznesu. W trakcie spotkania przewidziane są przerwy na kawę/herbatę oraz lunch, a także konsultacje indywidualne z animatorem lokalnym oraz ekspertami projektu. Wydarzenie będzie także dobrą okazji do networkingu i nawiązania relacji biznesowych z innymi przedsiębiorcami z regionu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym pożytecznym przedsięwzięciu.

Agenda Seminarium #3 Grodzisk Maz. [PDF] Pobierz

*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

Szczegóły

Data:
19 września 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl

Miejsce

Willa Niespodzianka
ul. Kościuszki 12
Grodzisk Mazowiecki, 05-825 Polska
+ Google Map