Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LCK: Seminarium #5 Częstochowa

22 listopada 2019 g. 08:00 - 16:00

 

Zapraszamy do udziału w piątym seminarium dla Firm Rodzinnych w Częstochowie pt. “Aspekty organizacyjne. Kultura Organizacyjna Firmy Rodzinnej i Reklama XXI w.“, które poprowadzi Kamila Grochowina z Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych”.

W trakcie spotkania dowiesz się m.in.: jak zapewnić wysoką jakość zarządzania personelem, jakie są rodzaje kultur organizacyjnych w firmie, w jaki sposób się je kształtuje oraz jaki mają one wpływ na firmę rodzinną. Oprócz tego dowiesz się o nowych trendach w reklamie, o tym jak sie kreować, jak zaistnieć w social mediach i jak sztuczna inteligencja może wesprzeć obsługe klienta. W części networkingowej będzie możliwość poznania lokalnych dostawców usług dla firm rodzinnych oraz wymiany wizytówek.

Niezobowiązująca formuła spotkania. W trakcie konferencji odbędą się inspirujące prelekcje autorytetów w świecie finansów i biznesu rodzinnego.

Agenda Seminarium #5 w Częstochowie [PDF] Pobierz

Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (LCK) – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały video na portalu: firmyrodzinne.eu

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować swoją firmę do projektu korzystając ze wsparcia animatora, Kamili Grochowiny.

📧 [email protected]
☎️ (+48) 34 360 56 88 w. 29


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

Szczegóły

Data:
22 listopada 2019
Czas:
08:00 - 16:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Inicjatywa Firm Rodzinnych
Telefon:
+48 667 755 766
Email:
sekretariat@firmyrodzinne.pl
Strona internetowa:
firmyrodzinne.pl

Miejsce

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem, Wydział Zarządzania Politechnika Częstochowska
Wały Dwernickiego 117/121
Częstochowa, 42-202 Polska
+ Google Map